Hastane elektrik projesi

htcnr

Üye
Arkadaşlar 5 katli bir hastanenin elektrik proje işini yapacağım fakat bu konuda pek bilgim yok hangi aşamadan başlamalıyım yakın zamanda yapılan örnek bir proje olan varmi elinde

Topraklama ölçümü ister endüstriyel bir tesis ister bir ofis binası olsun her işletme için kritik bir öneme sahiptir.
İyi bir topraklama değeri sıfıra ohm'a yakın olan değerdir. Fakat her işte olduğu topraklamadada maliyetler önemli, onun için iyi bir topraklama değeri izin verilen değerler içinde olandır.
Böyle bir işi sen rüyanda göremezsin.bilgidir edinilir tecrübedir kazanılır sektörum yabancı olduğu icin burdan biseyler cikar diye yazma gereği duydum okadar
Benim reel hayatta ya da hayal aleminde görmem farketmez. Benim işim bana yeter . Bahsettiğiniz iş kervanin yolda düzüleceği bir iş değil. İşin icinde insan hayatı var hastane olunca. Kırsal da düttürük bir bağ evi olsa oturun keyifle çizin derim .

Böyle bir işi sen rüyanda göremezsin.bilgidir edinilir tecrübedir kazanılır sektörum yabancı olduğu icin burdan biseyler cikar diye yazma gereği duydum okadar
Rüyamızda göremeyeceğimiz işler için mi yardım istiyorsunuz bizden ?

Tecrübesizken böyle bir işi alabiliyorsan ne çizersen çiz kılıfına uydururlar zaten.
Yanlış anlama belki de çok iyi bir mühendissin ama tecrübenin eksik olduğu hem sorundan hem de konuşma tarzından belli.

Biraz daha saygılı olup takıldığın yerlerde bizlere danışabilirsin, belki geçmiş rüyalarımız aklımıza gelir yardımcı oluruz.

Ekteki belgeyi incelemenizi tavsiye ederim.

Ekli dosyalar

• 505c46adf12b8c3_ek.pdf
    346.7 KB · Görüntüleme: 43
Son düzenleme:
Rüyamızda göremeyeceğimiz işler için mi yardım istiyorsunuz bizden ?

Tecrübesizken böyle bir işi alabiliyorsun ne çizersen çiz kılıfına uydururlar zaten.
Yanlış anlama belki çok iyi bir mühendissin ama tecrübenin eksik olduğu hem sorundan hem de konuşma tarzından belli.

Biraz daha saygılı olup takıldığın yerlerde bizlere danışabilirsin belki geçmiş rüyalarımız aklımıza gelir yardımcı oluruz.

Ekteki belgeyi incelemenizi tavsiye ederim.
Yazmamak için kendimi zor tutuyorum. Aslında cevap verilmeyi bile haketmiyor ama en güzel cevabı vermişsin. Teşekkürler.
Kasabın manavın yaptıkları evler insanlara mezar oldu ama hala ders alınmamış, yazık...Madem sektörün yabancısısın ne işin var!

Arkadaşlar 5 katli bir hastanenin elektrik proje işini yapacağım fakat bu konuda pek bilgim yok hangi aşamadan başlamalıyım yakın zamanda yapılan örnek bir proje olan varmi elinde
Bu konuda tecrübeli bir mühendis veya bilenden yüz yüze görüşüp bilgi plan almalısın...Başarılar!

Yazmamak için kendimi zor tutuyorum. Aslında cevap verilmeyi bile haketmiyor ama en güzel cevabı vermişsin. Teşekkürler.
Kasabın manavın yaptıkları evler insanlara mezar oldu ama hala ders alınmamış, yazık...Madem sektörün yabancısısın ne işin var!
Ders kitabından (üniversite) iyi bir plan rastlarsa faydalı olur veya bir yerden kopya çekmeli !!!! Şimdi bu görevi kim vermiş ne cesaret?

Forum istatistikleri

Konular
128,191
Kullanıcılar
449,967
Son üye
Gokhanttu

Yeni konular

Geri