Hastane elektrik projesi

Zaman rölesi bir diğer ifade ile zaman saati adı verilen sistem süresi belli olan bir aralıkta araya girmesi veya çıkması amaçlanan elektrik sisteminin kontrol edilmesinde kullanılmak için tasarlanmıştır.
Topraklama ölçümü ister endüstriyel bir tesis ister bir ofis binası olsun her işletme için kritik bir öneme sahiptir.
Bizim mühendis daha küçük büyüyünce nükleer santral kuracak enerji sorunu çözülecek...Bugün ilk defa gülmek istedim!!!!!
IMG_-pjc4qb (1).jpg

Karakterin ! cinsiyeti / diploması ol-
maz. ;)
Hatun kişiler her konuda önüne , sonuna bakmadan daha girişken oluyor . Benim eşim olmasa ben ne ev , ne araba sahibi olurdum . Vuruyor kırbacı yürü aslanım diye , borca giriyoruz :) Benim ödüm kopar yoksa borçtan harçtan .

Son düzenleme:
Hatun kişiler her konuda önüne sonuna bakmadan daha girişken oluyor . Benim eşim olmasa ben ne ev , ne araba sahibi olurdum . Vuruyor kırbacı yürü aslanım diye borca giriyoruz :) Benim ödüm kopar yoksa borçtan harçtan .
Bence bu konunun senin teknik bir insan olmanla alakası var. Teknik insanlar herşeyi çok inceledikleri için kolay kolay birşey alamıyorlar.

Forum istatistikleri

Konular
128,191
Kullanıcılar
449,965
Son üye
Pentium55

Yeni konular

Geri