Güvenlik sistemlerinde kaliteli marka yok mu ?

arkadaşlar 1992 den beri güvenlik sektöründeyim.

bence şu an piyasada hırsız alarmı: için pyronix (paradox ürünlerde son günlerde şarj sıkıntısı çekiyoruz) made in ingiltere
kamera sistemlerinde: tayama şiddetle öneririm made in taiwan
yangın alarm sisteminde :global (adresli-konvansiyonel) portekiz veya gst made in ingiltere

güvenlik sistemlerindeki sorularınızı bekliyorum

Tibet Savunma Güvenlik Teknolojileri adında bir firma var istanbulda Geovision adlı kameraları ve Neutron marka kayıt cihazları çok kalitelidir hepside kore malı kullanıyorum çok memnunum şiddetle öneririm

www.tibetsistem.com ------ www.geovision.com.tr

Son düzenleme:
Marka konusunda kısmen tamam peki sistem konusunda. Şöle bir durum var

4500 m çiftlik çevresi var bu alanda kısmen yüksek ağaçlar var kısmen düz alan var. Hiç bir kör nokta kalmayacak şekilde gözetlenmesi lazım. (Tüm kameralar için) Sinyal kesicilerden, olumsuz hava şartlarından gece ve gündüz (parlak ışık) şartlarından etkilenmeyecek.Radyo frekanslı iletişim olmayacak(Veriler lazer ile aktarılabilir). Hareket dedektörü olacak ama küçük ve büyük baş hayvanlara için değil sadece insanları takip edicek.

Sistem internet üzerinden takip edilebilecek ve en önemlisi sistemin kurulu olacağı datacenter windows server olmayacak ve bu alan giriş parmak izi artı retina taraması ile olucak

evet baya bi kaliteli marka bulunmaktadır bunlardan san bazılarını yazıyım vıtec: teknim:balitec: united security: crow :samsung:bosc:cadxy: daha birçom markıa var kalite li olarak ama bunlar iyi derecede kaliteli ürünleridr

sistem hakkındada söyle bir sistem kurulumu var ben kendim bu iş üzerinde çalışmaktayım network kamreralarımistedigin şekilde yerleştirilir ve bu kamera direklerinin altına hazır salılan kablosuz internet alıcılarını yerleştirip bu kamereların araları 300metreyi geçmemesi gerekmetedir en sonnda yuvarlak şekilde bir kablosuz ag kurmuş olucaksın ve pc ne yüklenmiş olan programın sayesin internet üzerinden görüntüyü birebir basamasada yakın bir degerde yüm görüntüler netten basabilrisin aslında basir bir sistemdir ama aralarındaki mesafa çok önemli bir unursurdur

Bosch securıty systems bu konunun uzmanı. kaliteli ve problemsiz sistemler yaratmak istiyorsanız başka marka aramayın. işyerimde cctv,yangın alarm,kartlı geçiş ve hırsız alarm sistemi var hepsinin markası bosch ve sorunsuz çalışıyor. piayasa daki markalardan biraz pahalı fakat en az o oranda kaliteli ve güvenilir.

güvendiğim bir marka vardı fakat o da fos çıktı. reklam olmasın diye adını veremiyeceğim

arkadaslar ben ce yahudi malı kullanmayın ne kader kaliteli olursa olsun

Güvenlik konusunda Honeywell'i tavsiye edebilirim, sadece guvenlıkte degıl, hırsız alarm, otomasyon, yangın alarm, muzik sistemi, kısacası og ve ag harıç aklınıza gelebılecek butun sıstemlerın sorverorlugunu ve malzeme satısı yapan bır markadır. taahhut ısıyle ugrasan meslektaslarım bu konuyu gormemıskı honeywell markası yazılmamıs buraya.

artı olarak kucuk bır bılgı samsung kameralar suan ıcın pıyasada en ıyılerı dıyebılırım yalnız ay ıtıbarıyle gumruklerde ve pıyasada samsung materyallerı bulunmakta zorluk cekılıyor, teklıf alma aşamasındaysanız zaten karsı taraftakı kısıler sıze baska markalarıda tavsıye edeceklerdır...

Forum istatistikleri

Konular
128,292
Kullanıcılar
450,122
Son üye
sokur53

Yeni konular

Geri