Güvenlik sistemlerinde kaliteli marka yok mu ?

zodehala

Üye
Güvenlik sistemlerinde kaliteli bi marka yok mu ? Benim bildiğim sadece SANYO var oda herşeyi üretmiyor. Kaliteli marka bilen varsa (çin malı merdiven altı üretimi olmayan ) yazabilir mi

Samsung marka Kamera ve güvenlik sistemleri çok kalitelidir.
Ciddi işlerde ben hep o markayı kullandım.

Samsung ürünleri Türkiye distribütörü de .. Koyuncu elektronik bilgisayar firmasıdır.
adresi - koyuncu.com.tr dir.

SANYO + SAMSUNG başka varmı acaba ?

benim bildiğim birde paradox marka var kanada malı

Boch bu sektorun lideri bence tum ekipmanlari cok kaliteli samsunga nazaran biraz daha pahali ama kesinlikle tavsiye ederim

Öncelikle güvenlik sisteminden neyi kastediyorsunuz onu belirtin.

Güvenlik sistemi; Yangın Alarm Sistemi, Hırsız/Soygun Alarm Sistemi, Kamera (CCTV) sistemi, Geçiş Kontrol sistemi vb. sistemlerin genel adıdır.

Paradox hırsız/soygun alarm sistemi markasıdır ve gerçekten iyi bir markadır.

"Samsung Techwin" fiyat/performans dengesi açısından en iyi kamera sistemidir ancak ülkemize iki ayrı kanaldan iki farklı samsung CCTV ürünleri girmektedir; "samsung techwin" ve "samsung electronics". Koyuncu "samsung electronics" distribütörüdür ancak ürünleri aynı emsalde (teknik özellikteki) samsung techwin ürünlerinden %30-%50 pahalıdır.

dsc var kaliteli yahudi malı yani israil malı ama kanada da üretilir

emrepolat ' Alıntı:
dsc var kaliteli yahudi malı yani israil malı ama kanada da üretilir
Paradox'da yahudi, tüm dünyada hırsız alarm piyasasının nerdeyse tamamı onların elinde. Tıpkı Türkiye'deki Pronet gibi, 5 yahudi ortak olarak bir araya gelince önünde kim durabilir?

Bosch + Sanyo + Samsung kaliteli imiş

Forum istatistikleri

Konular
128,184
Kullanıcılar
449,956
Son üye
CharmanDear

Yeni konular

Geri