güvenlik kameraları nın kesık kayıt yapması

şu ana kadar kimse doğru cevap vermemiş aynı tip sorunu bende yaşadım sorun kayıt kartından kaynaklanıyor kullanılan kartın yazılımının yeni versiyonunu yüklemek sorunu çözüyor bir dönem satılan kartların çoğunda bu tip sorunlar çıktı özellikle hrt serisinde 9800 serisi kartlar da yani yazılım sürümünü yükseltin sorun çözülcek eğer sonuç alamaz iseniz satıcı firmaile görüşün onlar sorunu iyi biliyorlar biraz gak guk etselerde kartı yenisi ile değiştiriyorlar çünki asıl sorun kartta kullanılan bir entegre yazılımla uyuşmuyor

bence sen rem e odaklan büyük ihtimalle ondan kaynaklı

ben öyle sanıyorumkı bu ısten hec bırınız anlamıyorsunuz ;)

Bu işi profesyonelce yapanlar stand alone dışında cihaz kullanmaz ;)

Sn.teknoboy ,çok haklısınız benim görüşüme göre de Sorun DVR Capture karttan kaynaklanıyor.Denemesi çok basit.ben öyle sanıyorumkı bu ısten hec bırınız anlamıyorsunuz ;) kml bu yazınızdan dolayı sizi şiddetle kınıyorum.

arkadaslar hepınızden tekrar tekrar özur dılıyorum sorunu bulamayınca sınırlendım kb bakmayın

H264 DVR kartlarında bu yönde bir sorun oluşmakta. Bu bilgisayarda kullanılan anakart üzerindeki cache bellek ile alakalı. Cache bellek dolduğu zaman kayıt işlemi duruyor. Yapmanız gereken belirli sürelerde PC yi restart ettirmenizdir. Ben sistemi kurduğum heryerde bu işlemi yapıyorum. Olsun yada olmasın.
pc auto shutdown diye bir program var. bu program ayarları yapıldığı zaman PC yi günün belirli saatlerinde otomatik restart ettiriyor bu sayde sorun kalmıyor.

denemeni tavsiye ederim.

kolay gelsin.

1 anakartının chipseti ile dvr kartının chipseti uyumsuzluk yapıyor olabılır bu konuda benım en ıyı performansı aldıgım chipset inteldir ayrıca gigabytenin 945gcms2l modelınde hıc sorun yasamadım bugune kadar ama senın anakartın 478 pin benım bahsettıgım anakart 775 pin bu yuzden bu anakartı kullanmak ıcın işlemci ve ramlarını degistirmen gerek
2 kullanmıs oldugun dvr programının ıcerısınde senın belırleyecegın zamanlarda bılgısayarı yenıden baslatmak ve tekrar kayıtı devreye almak ıcın ayarlar kısmında run sekmesındekı kutucukları ısaretlersen hergun belırledıgın zamanlarda makına kendısını resetleyecektır
aklıma gelenler sımdılık bu kadar ******@hotmail.com msn adresım bu sorularınızı cevaplayabılırım

Moderatör tarafında düzenlendi:
ıp güvenlik kamera kurulumuna yardım ve ip kamerada ekonomik olmak konuluyla hangi kamera yı önerirsiniz mümkünse reimli alatım olursa sevirim

arkadaşım DVR kartların maalesef piyasada sahte (kopya) olanları çok fazla. Tecrübelerime dayanarak söylüyorum ki bu sahte kartlar olur olmaz zamanlarda kayıt kesiyor. Tavsiyem piyasadaki 15-20$ ucuz olan kartları tercih etmemenizdir.

Forum istatistikleri

Konular
128,197
Kullanıcılar
449,975
Son üye
yamanelektronik2023

Yeni konular

Geri