güvenlik kameraları nın kesık kayıt yapması

canım kardesim okuduklarıma bakarsak senin kullandıgın kayıt kartı pc ile tam uyumlu calısamıyor

arkadasın birisi kayıt yapan kamera al diyor kayıdı kamera yapmaz kart yada dvr yapar

uyuma gelelim sen kartı pc ye tanıttıktan sonra kartın artık pc nin bir parcası olur

kameradan karta gelen dataları ne olursa olsun pc nin işlemcisine gönderir ve birer abi kardes gibi iletişim içinde kayıt mı yapılacak , o anda mı izlenecek uzaktan mı izlenecek vs beraberce uygularlar

bunun için ne lazım kartın dataları en iyi sekilde pc nin işlemcisine aktarması lazım
ne kadar uyum içinde olurlarsa o kadar kalite alırsın

senin sorunun bu kardesim taktıgın kart ile kullandıgın pc uyum içinde olmalılar

bu konuda kartın kalitesi cok önemli ve cogu dvr kartta böyle sorunlar olusuyor

sen en yakınından kartını degistir

istersen marka da verebilirim

müşteriye rezil olmaktansa kaliteli malzeme kullanmak daha mantıklı

Kardeşim aynı sıkıntıyı bende dükkanımızdaki kamerada yaşadım. Uzun bir süre anlayamadım ama en küçük gözle görülmeyecek bir woltaj düşmesinden dahi yani fark edemediğin göremediğin gerilim düşmesinden kaynaklandığını anladık. bunada farklı bir çözüm bulamadık kamerayı kontrol ediyoruz zaten izliyoruz eğer kayıt durduysa yeniden başlatıyoruz programı sıkıntı geçicide olsa giderilmiş oluyor. Eğer sen yapabiliyorsan Elektrik hattını falan bir kontrol ettir.

Arkadasım senin sorunun kamera yada dvr kart değil senin sorunun pc ekran kartın yeterli harddiskte öyle ama sorun yaşamak istemiyorsan müşterine söyle pc nin ramini 2gb'ta çıkarsın aksi halde o pcnin basından ayrılma yoksa donma devam edecektir.

İşte bir mağdur daha.
Arkadaşlar PC kayıt kartı DVR kartı her neyse bunlar profesyonel işte kullanılmaz.
Çünkü sorun çıkarma ihtimalleri evindeki PC ile aynı orandadır.
Virüs bulaşır, Windows kilitlenir, hata veririr, Ram kilitlenir binbir dert çıkarır.
Kurduğunuz sistem güvenlik sistemi en çok ihtiyaç duyduğumuz zamanlar kötü durumlar.365 gün kayıt yapacak, o kadar kaydın içinde sadece bir olayın geçtiği beş dakikalık görüntü işe yarıyacak. O sistemde o zaman kilitlenmişse kaldır çöpe at.
Bence o PC kartları sök, bilgisayarıda başka bişey için değerlendir. Bu PC kartlarına verilen paraya yazık milli servet.
Sana tavsiyem düzgün bir DVR satın al, ama içinde windows yüklü DVR diye satılan PC değil gerçek DVR olsun.
Bağla kameranı yap ayarını 365 gün 24 saat çalışsın sende kurtul müşterinde kurtulsun.

Kolay Gelsin

ıp güvenlik kamera kurulumuna yardım ve ip kamerada ekonomik olmak konuluyla hangi kamera yı önerirsiniz mümkünse reimli alatım olursa sevirim

Valla resimli anlatım işi zor. Ama bilgisayar network ayarı yapmayı biliyorsan bunu da yaparsın. Tüm IP kameraların Explorer ara yüzü var ayarları buradan yapılır. Google a bağlanır bağlanır IP, SubnetMask, Gateway girdinmi olay tamamdır. İzlemeyide yine explorer üzerinden yaparsın
Kayıt içinde kamera ile beraber bir yazılım verirler genelde dört kamera kapasiteli küçük işler için onuda bilgisayarına kurar kameraların IP lerini eklersen hem izler hem kaydedersin.
İhtiyaç duyacağın tüm detay bilgiler satın alacağın kameranın kullanma kılavuzunda olacaktır.

Kolay Gelsin

arkadasım dvr programının guncellenmıs halını kur tekrardan eger olmassa baska bır pc de dene yıne olmassa artık yapacak bır sey yok dvr kartı degıstır

DVR da motion detection ayarlarını kontrol et, hareket anında kayıta başlıyorda bu özellik aktif demektir bunu iptel et.

arkadasım yorumların hepsini okuyamadım ama ben balitech kartlarda bvu sorunu cok yasadım simdi sana gercek cözümü söylüyorum SU ANDA takılı olan balitech marka kartını cıkarıyrsun abi adam gibi bir dvr kart alıyorsun takıyorsun taktıgın kartla bu sorunu cözmen mümkün değil istersen sana sorunsuz kart önerebilirim 05546283440

DVR da motion detection ayarlarını kontrol et, hareket anında kayıta başlıyorda bu özellik aktif demektir bunu iptel et.

arkadaşa katılıyorum

balitech kart kullanıyorsun galiba,

motion detectionun yanısıra,şunuda denemelisin,

ayarlara gir--üst sekmelerden scheduled recordu tıkla--record mode bölmesinden açılır menüden ''continuous record(C)'' yi seç sonra sağ orta tarafta bulunan set butonunu tıkla sonra aşağıdaki apply to all cameras butonunu tıkla--uygula--tamam..

Kardes kullandıgın dvr kart sanırım 9804 9808 pico 104 te 203 tarzı bır dvr kart
baglı oldugu bilgisayarın güney köprüsü chipseti ile cakısıyor kesik kayıt sebebi bu
sorunu cözmek için iki ihtimalin var
pc anakartının chipseti via sis olursa bu sorun olusur anakartı değiştirerek bu sorunu çözebilirsin intel chipsetli bir anakart bu işin kesin çözümü dvr'da arızalı değilse
%100 çzüm garantisi

Forum istatistikleri

Konular
127,956
Kullanıcılar
449,606
Son üye
rasit.

Yeni konular

Geri