güvenlik kameraları nın kesık kayıt yapması

kml

Üye
kurduğum güvenlik kameraları belli bır süre sonra kesik kesik kayıt yapıyor bilen varsa yardımcı olabilir mi lütfen

arkadaşım o tarz değil fakat daha iyi bir çözüm var hareket sensörlü kameralar var
sürekli aynı yeri kayıt yapıp hafızayı doldurmuyor hareket oldugu zaman kayda geçen kameralar var

öle deyıl kardesın ıste bende öle ısterım ama musterı öle ıstemıyoır herzaman kayıt yapsın dıyor ben de ısterım hareket halınde kayıt yapmasını ama oda bellı bır suere sonra donuyor

Merhaba arkadasım
Öncelikle kullandıgın kameranın markasını ve kayıt için ne kullandıgını yazarsan ben sana yardımcı olurum DVR kart ilemi yoksa standalone bir cihazmı kullanıyorsun kaç kameran var kaç amp güç kaynağı kullanıyorsun vs....

mrb kullandıgıö kameranın markası BALİTECH 662 200 fram lık dvr kartı kullanıyorum 7 tane kameram var 10A güç kaynagı kullanıyorum kamera kaydı yapan pc sunucu olarak kullanıyorum kayıt dısında baska hıc bır ıslem yapmıyor sadec kamera görüntulerını baska bır pc ile ıp den ızlıyorum snuncu pc de öle kötü bır pc degıl 512 ram p4 3.0 işlemcı 250gb hardısk 256 mb akran kartı var standalone ne işe yarıyor ?

DVR kartının (capture kart-kamera kayıt kartı) menüsüne gir
kamera kayıt ayarlarında .. saniyede 1 resim..3 resim..v.s .. diye bölüm vardır.
orda saniyede ne kadar çok resim ayarlarsan .. o kadar kesintisiz çıkar yayın kaydı
sürekli kayıta ayarlarsan da .. hard diskin çabuk dolar

olay sanıyede 1 resin 2 resim olayı degıl sorunumuz misal 10 dk kayıt yapıyor 5 dk kayıt yapmıyor sorun bu pc ye restart cektıgımız de sorun duzelıyor veya dvr programını tekrar acıp kapadıgımızda sorun gıdıyor ama bunu her gun yapmam gerekıyor....

Donma olduğunda Ctrl+Alt+Del ile Görev yöneticisine geç, Görünümden Sekmeleri seç bölümüne gel, En çok bellek kullanımı kutucuğunu işaretle. DVR programın eğer belleği aşırı doldurarak şişiriyorsa programında hata vardır. Firma programı yazarken görüntü akışı için ikili aktif akış değişkeni kullanmayarak yada ikili değişkenleri aktif yoketmeyerek bir hata yapmıştır. RAM temizleme programlarından birini yükle ve hafıza limiti belirle yada DVR programının güncel bir versiyonunu edin.
Bir başka ihtimal ise görüntü yayını için çok uzun bir geri sarma aralığı belirlemişsindir ve 512 MB Ram bu işlev için yetersiz kalıyordur.

ilginizden dolayı herkese tesekur edıyorum bu bılıgıler işime yarar sormak ıstedıgımız bır sey olursa ben burdayım

ilgiizden dolayı tesekur edıyorum ama sorun hala çözülmedi ya kesık kayıt ypıyor yada donuyor ne yapmam lazım ...acill

Forum istatistikleri

Konular
128,158
Kullanıcılar
449,909
Son üye
T_K

Yeni konular

Geri