Evimin için izleniyor yardım

rf ile beyin dalgaları kullanarak cinayet işleniyor veya intihar ettiriliyor. yargısız infaz için. ölüö sebebi doğal olarak görülmesi için. bunu mit de yapıyor. marsgezegeni.wordpress.com
burada bir örnek var.
intihar eden polisler ve aselsan mühendisleri de bu çetenin yani tayyipin kurbanı.
bu amaçla telefon tablet kamera ve trafikte dolaşan özel tehizatlı araçları kullanıyorlar.
araba kullanırken kalp krizi geçiren ölen insanları sayısı arrtı. bu çete sebebiyle. özel ithal cşhaz ile tespitini yaptım.

Son düzenleme:
Konu sahibi, olayı farklı yorumluyor, birazdan daha öte paranoyakça, artık cevap yazmak çok zor. Çünkü her türlü seçeneği iptal ettiriyor. Güzel insan, konunuzda ısrarcısanız , olayı ve sonuçlarını değerlendirin ve yetkili makama gerekli başvuruları yapın. Çünkü biz çözemiyoruz.
bütün seçenekler ihtimaller dahilinde bilmiyorum tespit edemediğim için acaba sorularını sıkça soruyorum aklıma saçma şeyler gelmiyor desem yalan söylemiş olurum

bak şimdi güzel insan, sorunların yol açtığı paranoyaların hepsini biliyorsun. çözümün burada olmadığını hepimiz biliyoruz. paranoyalarını atlatmanın yolunu sen biliyorsun. ve bu paranoyanla ile yaşamayı sen seçiyorsun. benim gibi arızalı biriysen birden fazla seçenek var
1- evi değiştiririm.
2- onlara hayatı ben zehir ederim.
3- adli makamlara baş vurup olumlu yada olumsuz sonuçlara katlanırım.
4- benim kafamdakini yaparsanız ki tavsiye etmem, en az 20 yıl yatarsınız.
5- başka olasılık 46 raporu alıp keyfime bakmam.

rf ile beyin dalgaları kullanarak cinayet işleniyor veya intihar ettiriliyor. yargısız infaz için. ölüö sebebi doğal olarak görülmesi için. bunu mit de yapıyor. marsgezegeni.wordpress.com
burada bir örnek var.
intihar eden polisler ve aselsan mühendisleri de bu çetenin yani tayyipin kurbanı.
bu amaçla telefon tablet kamera ve trafikte dolaşan özel tehizatlı araçları kullanıyorlar.
araba kullanırken kalp krizi geçiren ölen insanları sayısı arrtı. bu çete sebebiyle. özel ithal cşhaz ile tespitini yaptım.
bu dediğiniz bana çok mantıklı geldi burda bana deli diyeceksiniz belki ama az önce dışarda asansörün içinde markette yolda yürürken bile bizi dinliyor gördü bizi diye hep aynı şahısların sesini duyuyordum daha önce hiç karşılamadığım tiplerle karşılaştım ******************* bi tanesini peşine takıldım hızlı bir şeklide uzaklaştı ve karşıma kılıksız biri çıktı sanırım bu çete bana musallat oldu bu adam kamu hastahanesinde adli psikiyatri olduğu için söylediğiniz bana çok uyuyor yalnış insana bulaştım sanırım
Bu söylediğiniz cihaz nedir nerden ualaşabilirim bilgi verirseniz çok memnun olurum mesaj yoluylada olur isterseniz telefonumu vereyim

Moderatör tarafında düzenlendi:
Merhaba;
Konu sahibinin tüm mesajlarını okudum ve yakaladığım bazı noktalar var.
1) İlk mesajda izlendiğini bak burda diye duyuyorum denmiş sonra özel mic ile dinlemeye geçmiş. Micden önce nasıl duyuyordun duyuyorduysan mice neden ihtiyaç duydun.
2) 2 katlı evde oturuyorum alt komşum rahatsız ediyor denmiş ama tavana bakıp ağzını açınca gördü bizi demiş karşı taraf. Karşı taraf alttan izledi yandan izledi birde çatına çıkıpmı izliyor.
3) Merdiven boşluğunda beni tespit edemiyorlar denmiş ama sonlara doğru iş 3 kat yorganın altından yüzünü görmeye evrilmiş.
4) Asansörde markette hatta yolda yürürken bile izleniyorum denmiş üstüne de asansörde markette yolda bu kişilerin izlediğini onları duyarak gördü bizi seslerinde anlıyor.

Hep aynı kişilerin gördü bizi gibi kalıplaşmış cümlelerini duymanız tamamen beyninizin size bir oyunu. Beyniniz sizi öyle ele geçirmişki ekmek bıçağıyla dolaşır olmuşsunuz. Karşınıza çıkan herhangi bir garibana buda onlardan diye düşünüp zarar vermezsiniz inşallah. Acilen doktora gitmeniz gerekiyor.

İçimizde ne kadar hasta ruhlu insanların olduğunu gösteren başlık. Seni kim ne yapsın da duvarın arkasından takip etsin ? Cebinde ekmek bıçağıyla gezen birisi nin forumda ne işi var onuda anlamış değilim . Ya buna akıl verenlere ne diyeceğiz ?

Öyle bir durum var ise niye kendimi sağa sola vurmam gider kapısını çalarım sonrada mevzu anlatırım sıkıntı birşey çıkarırsada dalarım olur biter :)

İçimizde ne kadar hasta ruhlu insanların olduğunu gösteren başlık. Seni kim ne yapsın da duvarın arkasından takip etsin ? Cebinde ekmek bıçağıyla gezen birisi nin forumda ne işi var onuda anlamış değilim . Ya buna akıl verenlere ne diyeceğiz ?
Biri bunu yazacak mı diye bekliyordum uzun zamandır. 😀

Yeni mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
128,191
Kullanıcılar
449,962
Son üye
Emrullah t

Yeni konular

Geri