Elektrikle çalışan gizli kamera

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ya evde sorun yoksa :rolleyes:

Elektrik tesisatlarında seçilecek kablo kesiti genellikle kullanılacak güce göre çekilecek akımın hesaplanması ile belirlenmelidir.
Topraklama ölçümü ister endüstriyel bir tesis ister bir ofis binası olsun her işletme için kritik bir öneme sahiptir.
Hocam, neden değiştireyim, sorduğum soruya göre ya da tavsiyelerinize göre olmaz mı bu iş?

Var.
hocam yanlış anlama, bu tür şeyler bence bir rahatsızlıktır, en yakın rahatsızlık ise Obsesif Kompülsif Bozukluk denebilir, bu rahatsızlık herkeste olabilir, bir aralar bende de vardı, garip bir şekilde sürekli akşam yatarken kendimi kontrol edemiyecek şekilde elektrik fişlerini vs çıkardığımdan, muslukları kapattığımdan emin olma rahatsızlığı vardı, bu şeyleri yatmadan önce bir kaç kez tekrarlardım, şimdi iyi durumda bir kez kontrol ediyom tamam, beyni kontrol etmeyle alakalı aslında çözümü
endişeden uzak tamamiyle beynine komut vermen gerek, yani beyin seni kontrol etmemeli, çok düşünmemelisin

bence olmaz hocam, takıntı yapmışsın, sonunda o evi değiştircen bence

Hayır takıntı değil. Evim Ciddi anlamda bu durumda. Kurtulmanın temizlemenin yollarını arıyorum. Bu geldi aklıma.
Çözüm olarak bu geldi aklıma, başka ne yapabilirim, bilmiyorum şuan. Bir de avizeler.. avizelerin demir kısımları ayrılıyor mu, parçaları ayrılıp tekrar birleştiriliyor mu?
hocam yanlış anlama, bu tür şeyler bence bir rahatsızlıktır, en yakın rahatsızlık ise Obsesif Kompülsif Bozukluk denebilir, bu rahatsızlık herkeste olabilir, bir aralar bende de vardı, garip bir şekilde sürekli akşam yatarken kendimi kontrol edemiyecek şekilde elektrik fişlerini vs çıkardığımdan, muslukları kapattığımdan emin olma rahatsızlığı vardı, bu şeyleri yatmadan önce bir kaç kez tekrarlardım, şimdi iyi durumda bir kez kontrol ediyom tamam, beyni kontrol etmeyle alakalı aslında çözümü
endişeden uzak tamamiyle beynine komut vermen gerek, yani beyin seni kontrol etmemeli, çok düşünmemelisin

Anladım. Çok geçmiş olsun hocam. Umarım iyisinizdir artık. Bnm durum somut hocam. Bu konuda uzman bilirkişi yardıma ihtiyacım var. Aklıma çözüm bu geldi, başka ne yapılabilir böyle bir duruma?

Son düzenleme:
@bilginlevent

Ciddi ciddi bizimle kafa bulduğunuzu düşünüyorum..Hiç bir şey anlatmadan somut durumu ortaya koymadan çözüm istiyorsunuz.Yahu görüntü varsa hangi açıdan nereden çekildiği görüntüden bellidir bu kadar atla deve değil ki.

ve avize parçalayacak kadar paranoya yaptıysanız çareyi yanlış yerde arıyorsunuz.

Bence iki ihtimal var.Ya hasta derecede paranoyaksınız ki bu doktor gerektirir yada biri sizi iyi işletiyor.

geçmiş olsun ,
arkadaşım kapıyı kilitler görürüz , diğer arkadaşım kapıyı yoklar , ( kapının kolunu aşağı indirir kaldırır ) kapıyı kilitleyen arkadaş kendisi yoklasa da kapıyı tekrar açar gene kilitler şaka yolu arkadaş bu durumu bir kaç yapardı yapmayın derdi .
arkadaş şimdi kapıyı kapadın , sen görmeden başkası da aynısını yapacak ( iş yeri ) derdi , gözüm yaptığını görmediğmden sorun yok derdi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Forum istatistikleri

Konular
128,126
Kullanıcılar
449,839
Son üye
Qkay

Yeni konular

Geri