Evimin için izleniyor yardım

Sizi anlattığınız kadar net takip ediyorlarsa bu termal kamera ile olması biraz zor. Normal kamera koymuş olmasınlar. Siz evde yokken eve girip yerleştirmiş olabilirler

Sizi anlattığınız kadar net takip ediyorlarsa bu termal kamera ile olması biraz zor. Normal kamera koymuş olmasınlar. Siz evde yokken eve girip yerleştirmiş olabilirler
olabilir çatı katı ile duvar arası boşluk modifiye edilmiş bir kamera vs kullanılmış olabilir bilemiyorum yalnız duvar radarı değil bu kesin gibi
yeni bir ipucu elde ettim cama ve yukarı baktığımda gördü bizi gördü vs gibi sesler duydum yukarı baktığımda bakıyor dediklerini duydum gördü bizi galiba gördü diyor Bende transistörlü mikrofon ile dinliyorum malesef olayı çözmek için

Son düzenleme:
yüzde 99 tavan arasında arkadaşlar Polisi aradım suç oluşmadıkça bakmıyoruz dediler kanun yolu kapalı gibi çatı arasına girmem imkansız burdaki böcek kamera elektronik kablo varlığından yada yokluğundan nasıl emin olabilirim

yüzde 99 tavan arasında arkadaşlar Polisi aradım suç oluşmadıkça bakmıyoruz dediler kanun yolu kapalı gibi çatı arasına girmem imkansız burdaki böcek kamera elektronik kablo varlığından yada yokluğundan nasıl emin olabilirim
Sanırım benim onları dinlediğimi anladılar ve beni işlettiler hala yukarı bakıyor dediğini kaydettim ayrıca başımı elyaf örtüyle örttüm ve güldüm bunuda görebiyorlar bunu göremiyorlar zannediyordum ellerinde baya gelişmiş bi şey var belki çift taraflı manyetik bir alan içersinde 3d olarak izleyebiliyorlar Rf olayı olabilir sanırım

Kardeşim/Abim alt kattan üst kata çıktığın halde nasıl ses duyabiliyorsun anlamıyorum, nasıl bir insan senin her hareketini her an dinleyebilir ki? Bir an önce psikoloji testine filan girmeni öneririm.

Kardeşim/Abim alt kattan üst kata çıktığın halde nasıl ses duyabiliyorsun anlamıyorum, nasıl bir insan senin her hareketini her an dinleyebilir ki? Bir an önce psikoloji testine filan girmeni öneririm.
ben üst kata çıkınca onlarda yan daireye geçiyorlar benim üst katım yan dairenin tuvalet ve odasının üstünde yani altı komşum hemde yan komşuyla orta alanımız çok duvarlar çok ince ses yalıtımı mevcut değil ayrıca mikrofonla kayıt alıyorum istersen sana mesaj olarak atabilirim eğer moderator uygun bulursa buraya gönderebilirim

duvarları falan deliker prizler şöyle bir kontrol ediyorum bi şey bulamadım zaten evimizde mutalaka birileri oluyor boş kaldı giren olsaydı gördüklerini götürürdü Ellerinde suç örgütlerinin kullandığı yasadışı modifiye edilmiş bi şey var gizli kamera ihtimali düştü sanki benim onları dinlediğimi biliyorlar ve yanlış yönlendiriyorlar 3 kat yorganın altından benim yüz hareketimi görüyor demekki farklı özellik ve işlevdeki cihazları birarada kullanıyor olabilirler
********************** bunun plakaları da var genişleyebiliyor sensörleride var ayrıca yabancı forumlarda farklı şeyler okudum çok teknik olduğu için anlayamadım complex sistemler varmış bazı şeyleri açıkça yazmıyorlar arkadaşlar fbi dan falan korktukları için

Moderatör tarafında düzenlendi:
Konu sahibi, olayı farklı yorumluyor, birazdan daha öte paranoyakça, artık cevap yazmak çok zor. Çünkü her türlü seçeneği iptal ettiriyor. Güzel insan, konunuzda ısrarcısanız , olayı ve sonuçlarını değerlendirin ve yetkili makama gerekli başvuruları yapın. Çünkü biz çözemiyoruz.

Yeni mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
128,191
Kullanıcılar
449,964
Son üye
lelaxi

Yeni konular

Geri