Evimin için izleniyor yardım

ömer1980

Üye
Arkadaşlar internetten termal kamera forum diye aratırken bu siteye denk geldim alt komşum beni rahatsız ediyor evin hangi köşesine gidersem gideyim beni tespit ediyor önce ayak seslerimden takip ediyor zannetim ancak bak burda vs diye sesler duyunca görüntülendiğimi farkettim böyle bir teknolojimi var Termal kameralar duvarın arkasını göstermiyor diye biliyorum yada optik kamer falan olabilir yada bilmediğim bir teknoloji mi mevcut paranoyak oldum resmen nasıl böyle bir şey mümkün yardımcı olabilirmisiniz teşekkürler

Savcı gerçekten beni ciddiye alırmı somut bir veri olmadan bilemiyorum Elimde somut bişey yok çünkü

sorun şu bi şey ispat edemedimmi karşı taraf bana tazminat davası açar diye endişeleniyorum
evim dubleks üst kata çıkarken merdiven aralağında nereye gitti bu vs diye sesler duyuyorum yani iki kat arasında beni tespit edemiyor ancak üst kattaki odaya girdiğimde burda vs diyor acaba çatıda göremediğim bir yerlerdenmi izliyor gerçekten çıldıracağım

Son düzenleme:
Arkadaşlar internetten termal kamera forum diye aratırken bu siteye denk geldim alt komşum beni rahatsız ediyor evin hangi köşesine gidersem gideyim beni tespit ediyor önce ayak seslerimden takip ediyor zannetim ancak bak burda vs diye sesler duyunca görüntülendiğimi farkettim böyle bir teknolojimi var Termal kameralar duvarın arkasını göstermiyor diye biliyorum yada optik kamer falan olabilir yada bilmediğim bir teknoloji mi mevcut paranoyak oldum resmen nasıl böyle bir şey mümkün yardımcı olabilirmisiniz teşekkürler

Kafaya takmayiniz !!!
Ne elde edecek .
Heyecan yapmanızı istemem böyle ( link video ) cihazlar var .
Şakada yapmış olabilir .

Bu cihazlar herkesde bulunmaz.

Son düzenleme:
Elinizde bir kanıt olmadan savcılığa suç duyurusunda bulunursanız inceleme başlatılır sonrasında söylediklerinizi haklı çıkaracak bir delil bulunamazsa çok kötü bir şekilde size geri döner bu durum o yüzden emin olmadan bir şey yapmayın. Eğer böyle bir şey varsa öncesi de vardır neden böyle bir şey yapıyorlar size?

Ayrıca siz o konuşmaları nasıl duyuyorsunuz adam bağıra bağıra mı konuşuyor yoksa sizde de bir düzenek mi var

Kafaya takmayiniz !!!
Ne elde edecek .
Heyecan yapmanızı istemem böyle ( link video ) cihazlar var .
Şakada yapmış olabilir .

Bu cihazlar herkesde bulunmaz.

şaka değil bu şahısla kavgalıyız
Elinizde bir kanıt olmadan savcılığa suç duyurusunda bulunursanız inceleme başlatılır sonrasında söylediklerinizi haklı çıkaracak bir delil bulunamazsa çok kötü bir şekilde size geri döner bu durum o yüzden emin olmadan bir şey yapmayın. Eğer böyle bir şey varsa öncesi de vardır neden böyle bir şey yapıyorlar size?

Ayrıca siz o konuşmaları nasıl duyuyorsunuz adam bağıra bağıra mı konuşuyor yoksa sizde de bir düzenek mi var
geçen yıl dövüştük gürültü yapıyor diye beni savcıya şikayet etti ben bir ceza almadım şimdi beni sürekli taciz ediyor iste bende bunu öğrenmek istedim nasıl ispat edebilirm Duvarlar tek duvar bitişik kulak tıkacı kullanıyorum alt frekansları geçirmiyor orta ve üst frekansları süzüyor ancak tam ayrıntılı duyamıyorum ama bulunduğum yerde duvara vuruyor zaten rahatsız ediyor

geçen yıl dövüştük gürültü yapıyor diye beni savcıya şikayet etti ben bir ceza almadım şimdi beni sürekli taciz ediyor iste bende bunu öğrenmek istedim nasıl ispat edebilirm Duvarlar tek duvar bitişik kulak tıkacı kullanıyorum alt frekansları geçirmiyor orta ve üst frekansları süzüyor ancak tam ayrıntılı duyamıyorum ama bulunduğum yerde duvara vuruyor zaten rahatsız ediyor

Bu durumda siz dinlemekten suçlu olursunuz .

( Fiziksel ve sözle bir durum yoksa )
Ispat gerekir.

Duvara vuruyor diyorsunuz.
Psikolojik baskı yapmak istiyor herhalde.
Duymazliktan gelin .
Ya vazgececek yada başka yöntem bulacak ( şiddetini artıracak başka )

Akıl verecek işin uzmanı birini bulmaniz.

Kafayı takmamaya çalışın .
Savaşın galibi olmaz. .( her iki tarafta zarar görür. )

Telefon ile kayıt yapın duvara vurduğunda veya ses duyduğunuzda.

Forum istatistikleri

Konular
128,191
Kullanıcılar
449,967
Son üye
Gokhanttu

Yeni konular

Geri