Esa vt155 de yüklü olan programda değişiklik yapmak

serkut43

Üye
Esa vt155 paneldeki programı pc ye aldım fakat bu program üzerinde küçük bir değişiklik yapmam lazım.Yedeğini aldığım program üzerinde değişikliği nasıl yapmalıyım?Bu konuda tecrübesi olanların paylaşımlarını bekliyorum.

KNX Standardı, küçük bir rezidansın içerisindeki aydınlatma, perde panjur, klima kontrolünden, Dünya’nın en büyük havalimanlarındaki aydınlatma otomasyonu gibi çözümler için tercih edilen bir Dünya standardıdır.
Yazımızda endüstrinin can damarı sayılabilecek PLC’yi inceleyeceğiz.
Esa panellerde programı pc'ye alabilir aynı tipte ürünlere bu programı restore edebilirsiniz.
bu dosya sadece yedek olarak kullanılabilir. Almış olduğunuz BIN uzantılı dosya üzerinde değişiklik yapmak mümkün değildir. programın ham hali, yani VT uzantılı dosya olması gerekir değişiklik yapmak için.

Esa panellerde programı pc'ye alabilir aynı tipte ürünlere bu programı restore edebilirsiniz.
bu dosya sadece yedek olarak kullanılabilir. Almış olduğunuz BIN uzantılı dosya üzerinde değişiklik yapmak mümkün değildir. programın ham hali, yani VT uzantılı dosya olması gerekir değişiklik yapmak için.

Polymath programıyla upload etsek programda değişiklik yapabilirmiyiz veya vt win ile upload edilen dosyayı polymath programıyla değişiklik yaparak yeniden panele yükleme şansımız varmı?
Ayrıca Otes elektronik olarak bu forumu aktif olarak kullanmayı düşünmez misiniz?Burada örnekleriyle proje oluşturma anlatımlarını paylaşırsanızgüzel olur diye düşünüyorum.

Polymath programı ile de panelden upload etmiş olduğunuz programda değişiklik yapmanız mümkün değildir. Polymath ESA'nın daha geniş kapsamlı panel programıdır.
Proje oluşturma konusunda ilerleyen zamanlarda video ve doküman eklemeleri yapılacaktır.

Polymath programı ile de panelden upload etmiş olduğunuz programda değişiklik yapmanız mümkün değildir. Polymath ESA'nın daha geniş kapsamlı panel programıdır.
Proje oluşturma konusunda ilerleyen zamanlarda video ve doküman eklemeleri yapılacaktır.
Sevindirici bir haber.Şimdiden teşekkürler.

Forum istatistikleri

Konular
128,190
Kullanıcılar
449,959
Son üye
çor-man

Yeni konular

Geri