encoder sayma sorunu

arkadaşlar selam
aranıza yeni katıldım
benim kullandıgım bir digital baskı makiması var
encoderi sapık sayıyor bunu nasıl düzelte bilirim
nedendir. normal 10000 sayması gerekirken10305-10545
gibi bu konuda yardım ederseniz çok memnun olurum

Merhaba arkadaşım,
Encoder marka ve modelini yazabilirsen belki faydamız olabilir!
Sevgi ve saygılarımla kolay gelsin!

Arkadaşım topraklamanı kontrol et .ikinci husus olarak yanında çalışan invertör gibi cihazların emc filtreleri varmı buna dikkat et birde enkoder kablolarını iyi bağlanmışmı kontrol et

kablo parazitleri ile alakalı gibi görünüyor. kablajı iyi yapmalısın bir de encoder sayıcının topraklamasına dikkat et

elek nasıl anlamazsın ya encoder sapık sayıyo diyo. çok güldüm buna ya. arkadaşımız çok espirili ya da o kadar kafası bozulmuş ki kelime bile bulamadı derdini anlatmaya

mustafatemel ' Alıntı:
elek nasıl anlamazsın ya encoder sapık sayıyo diyo. çok güldüm buna ya. arkadaşımız çok espirili ya da o kadar kafası bozulmuş ki kelime bile bulamadı derdini anlatmaya

:) :) :) :)evet ama guzel tarif

Arkadaşlar olasılıkları saymışlar ekstra olarak kaplin bağlantısını kontrol edin derim gevşeklik veya sıyırma olabilir mekanik aksamda trapaj yapabilir kolay gelsin.

arkadaşlar hepinize ilginizden dolayı tşk ederim
ben bahsettiğim encoder flim encoder herhangi bir elektrik baglantısı yok
sadece okuyucu gözle teması var
sayacı da pc de kullanılan programında onun için bana nasıl yardıncı olursunuz
bilemem

Sevgili kardeşim,
Encoderin marka ve modeli hakkında ben bazı bilgileri istemiştim senden!
Eğer ki imkanın var ise resimi, yok ise de marka ve modelini yollama imkanın olur ise sevinirim! Encoder ile ilgili teknik bilgileri bizler esirgemeyeceğizdir. Senin bu istediklerimi yollarsan işinin çözümlenmesi daha da kolay olacaktır! Sevgi ve saygılarımla kolay gelsin!

Forum istatistikleri

Konular
128,198
Kullanıcılar
449,979
Son üye
schule48

Yeni konular

Geri