Elektriksel dalgalanma

Replay_

Üye
Arkadaşlar merhaba ;

Bir yakınım evi yeni bina ve şantiye elektriği var hala. Cihazları dalgalanmadan korumak için basit ve ekonomik ne kullanabiliriz? Hepsine küçük regülatör mü almalıyız yoksa yeni bir ürün var mı ?

Otomatik sigorta bulunduğu devreyi yüksek akım ve kısa devre akımlarından koruyan bir anahtarlama elamanıdır.
Topraklama ölçümü ister endüstriyel bir tesis ister bir ofis binası olsun her işletme için kritik bir öneme sahiptir.
Arkadaşlar merhaba ;

Bir yakınım evi yeni bina ve şantiye elektriği var hala. Cihazları dalgalanmadan korumak için basit ve ekonomik ne kullanabiliriz? Hepsine küçük regülatör mü almalıyız yoksa yeni bir ürün var mı ?
en kolay ve sağlıklı çözüm aboneliğe geçmek olacaktır.

Geçmiyor malesef diğer daireler sorun çıkartıyor başka çözüm lazim
gerekli düzenlemeler yapıldığında, diğer daireler sorun çıkartamazlar. kanunlar, düzenlemeler herkes içindir. eksik prosedür kalmamalı.

Dalgalanmanın şekline göre Servo kontrollü (ucuz) (yavaş, ancak güvenilir) veya statik (hızlı) regülatörler kullanılabilir.

Statik Tek fazlı olanlar 10KVA 9.000TL civarında, 3 fazlı olanlar 10KVA 11.000 TL civarında bulunuyor.

Servo 5 KVA Tek Fazlı 7.000 TL . 5KVA Tek fazlı Statik 8000TL civarında bulabilirsiniz

Replay_ kardeşim gerilim rölesi diye bi cihazvar yeni türedi tek fazlı daire girişine hayat koruma sigortası gibi takıyorsun ben kendi evimde kullanıyorum voltaj duşumu voltaj artımı akım yükselmesi gibi durumlarda evin elektriğini kesiyor aşağıdaki linke girin ve izleyin detaylı kullanım var çok ta güzel anlatılmış.​

bilmediğimden soruyorum şantiye elektriği ayrı bir trafodan mı sağlanıyor dalgalanmanın sebebi şantiye elektriği olması mı ?

şehirde oturuyosan aynıdır şahsa özel değil herkeze gelen trafodan beslenir enerji trafoya yuklenmekle alakalı dır.

• Beğen
Tepkiler: jes
şehirde oturuyosan aynıdır şahsa özel değil herkeze gelen trafodan beslenir enerji trafoya yuklenmekle alakalı dır.
Malesef öyle olmuyor biz İstanbul'un göbeğinde otururken 2 kere kombi kartı yandı bir kere buzdolabı kartı yandi

Forum istatistikleri

Konular
128,191
Kullanıcılar
449,967
Son üye
Gokhanttu

Yeni konular

Geri