DVR Kart ile kayıt hakkında

devrialem

Üye
Merhaba arkadaşlar 3 adet gece görüş kamerası,1 adet 100 fps dvr kart,3 adet çeşitli boylarda kablo alacağım bu sistemi bilgisayara kurarken problem yaşarmıyım yani kartı pc ye tak,kameraları yerleştir,kablolarını kart üzerindeki soketlere tak,kartın cd sinden programını kur ve çalıştır bu şekilde olurmu dersiniz.

yoksa özel ayarları falan varmıdır. Birde uzaktan internet bağlantısı ile bağlanmak istediğimde problem yaşarmıyım internetimin ip adresini statik ip yaptırmam gerekecek mi. bu konular hakkında yardımcı olabilirseniz sevinirim

şimdiden teşekkürler.

evet arkadşım bunları düzenli bir şewkilde yaparsan sisteme sahipolursun

Sn.devrialem,olay aynen anlattığınız gibidir.Statik IP şart.Ancak PCC elektronik 3 D EYES DVR Kart kullanan müşterilerine kendi(3D EYES) adresleri üzerinden statik IP olmaksızın internet erişimi sağlıyor.

ana kartın chip seti önemli arkadaşım vıa chipsetli ise görüntü alamazısn o oda dvr kartın kalitesine baglı 3 d eyes dvr kartlar var aonlar bütün chip çalışıyor..

3deyes bende kullanmıştım bi aralar hiç sorun yaşamadım tavsiye ederim,birde not düşmek isterim dvr kartı kullanacağın bilgisayarın diğer slotlarında ne bağlı olduğuda önemlidir,daha önce birkaç kez başıma gelmişti,örneğin dvr bağlayacağın bilgisayarda tv kartı veya video görüntü işleyici başka bir kart varsa sistemde kartlar çakışabiliyor

Statik ip almanızı tavsiye ederim ayrıca seçtiğiniz dvrkart çin malı değilse uzak erişim,kurulum vs gibi teknik ökümanları cdsinin içinde anlaşılır biçimde veriliyor zaten!

arkadaslar via çipsetle görüntü alınamıyor diye birşey yok bazılarıda amd işlemci ile performans sağlanamıyor diyorlar.Yok böyle birşey.Via çipsette biostan doğru yapıladırmayı yaparsanız sorun çıkarmıyor!

pc ınde harıcı ekran kartıda bulunmalıdır aynı zaman da.o/b ekren kartlarında hata verme olasılıgı fazla

3deyes bende kullanmıştım bi aralar hiç sorun yaşamadım tavsiye ederim,birde not düşmek isterim dvr kartı kullanacağın bilgisayarın diğer slotlarında ne bağlı olduğuda önemlidir,daha önce birkaç kez başıma gelmişti,örneğin dvr bağlayacağın bilgisayarda tv kartı veya video görüntü işleyici başka bir kart varsa sistemde kartlar çakışabiliyor

aynen husso arkadaşım dediği gibi tv kartı olmamasına dikkat et çakışma oluyor.

Forum istatistikleri

Konular
128,419
Kullanıcılar
450,329
Son üye
tawfekalmstf
Geri