Doğan SLX Elektrik Tesisat Şeması

garip olanıda akşam benzinde bırakmıştım.aracı benzinle çalıştırırken hep zor çalışıyordu akünün şarzının zayıflığı birde aşırı soğuğun etkisiyle akü bitti.bugünde dünden soğuk olacağı için aküyü söküp eve aldım.yarın biçaresine bakacağım

Sanayide ki bazı tamirhaneler gaz ayarı yapamadığı için karbüratör girişine bant sarma, tel süzgeç tıkama gibi işlemler yapıyorlar.Eğer sizin arabanızda da böyle bir durum varsa benzinde çalışmaz motor boğulur.

karbüratör hava girişi yarım bantlı.araca yeni lpg sistem taktırdım akl marka önce 24kr yakarken 60 kr yakmaya başladı.kaç defa gittim fabrikayı aradım çözüm yok.dün şaşmazda sibop ayarı filan yaptırdım sıkıymış.henüz gaz bitmedi.bakalım neolacak.dediğiniz gibi gazcılar insanı yoruyor.kimisi bantlıyor kimisi bantlamıyor bir keşmekeşlik işte

Gaz ayarı yapamayınca bu yollara başvuruyorlar.Sanayiye direk sübap ayarı yaptırmak istiyorum diye giderseniz para almak için illaki oynarlar biraz.İyi bir usta bulmak lazım. Sentille ayarlanacak doğru değerleri araştırayım öğrenirsem sizede söylerim.

Gaz ayarı yapamayınca bu yollara başvuruyorlar.Sanayiye direk sübap ayarı yaptırmak istiyorum diye giderseniz para almak için illaki oynarlar biraz.İyi bir usta bulmak lazım. Sentille ayarlanacak doğru değerleri araştırayım öğrenirsem sizede söylerim.

sibob ayarını 25/25 yaptılar.ama sanayiye gitmekten nefret ediyorum kalitesiz bilgisiz insanlar yüzünden.hele gazcılar varya yatacak yerleri yok arkadaş.sistemi takınca işleri bitiyor zaten teknik çalışanını görmedim hiç.bilgi desen yok karadüzen hep

Forum istatistikleri

Konular
128,212
Kullanıcılar
449,991
Son üye
multiroots

Yeni konular

Geri