Doğan SLX Elektrik Tesisat Şeması

yenigezgin

Üye
Merhaba
Yanında doğan slx ie nin elektrik tesisat şeması olan arkadaş var ise paylaşırsa memnun olurum ilgilenen arkadaşlara şimdiden teşekür ederim

PAYLAŞMAYI ÖĞRENEN SAYGINLIĞI KAZANMIŞTIR

ewet ya aynen bana da lazım lütfen bi yardım
veya varsa kullanma kılavuzu da

ewet ya aynen bana da lazım lütfen bi yardım
veya varsa kullanma kılavuzu da

Arkadaşım eğer aracın kullanma kılavuzundan bahsediyorsan, Tofaş'ın internet sitesinden istek yap. En kısa zamanda geri dönüyorlar. Ben istedim. Aracın kullanma kılavuzunu kargo ücreti ödemeden adresime kadar teslim ettiler.

arkadaşlar elektrik şeması yok ancak özellikle arıza var ise danışabilirsiniz yardımcı olabilirim.bir zamanlar uğraşmıştım.

Tofaş kuş serisi için şema aramanıza gerek yok aslında, piyasada iyi bir oto elektrik ustası fevkalade size yardımcı olabilir...

arkadaşlar elektrik şeması yok ancak özellikle arıza var ise danışabilirsiniz yardımcı olabilirim.bir zamanlar uğraşmıştım.

Doğan L (92) aracımın farları yanık iken,ya da gösterge ışıkları araç çalışırken azalıp çoğalıyor.Arıza,şarj dinamosundan olabilir mi?Tşk.ler.

bence aracınızın şarjını bi ölçtürün.

konjoktör arızalı değişmesi gerek değişirken bilyaları değişmeyi unutmayın bilya dediğim rulman oluyor

şema banada lazım.çakmak sigortasını taktığımda kontağı kapatsamda araba stop etmiyor.yani gaz seçici anahtar ile bobinde hala elektrik var.sigortayı çıkarınca stop ediyor.

Forum istatistikleri

Konular
128,188
Kullanıcılar
449,956
Son üye
CharmanDear

Yeni konular

Geri