Difavtomat nedir?

Peki sence gerekli birşeymi?

panoda yerim darsa mecburen kullanırım. yer sorunu yoksa maliyet hesabı yapar ucuz olanı tercih ederim.

Otomatik sigorta bulunduğu devreyi yüksek akım ve kısa devre akımlarından koruyan bir anahtarlama elamanıdır.
İyi bir topraklama değeri sıfıra ohm'a yakın olan değerdir. Fakat her işte olduğu topraklamadada maliyetler önemli, onun için iyi bir topraklama değeri izin verilen değerler içinde olandır.
1692709359106.png
Resmi bu
Yani
panoda yerim darsa mecburen kullanırım. yer sorunu yoksa maliyet hesabı yapar ucuz olanı tercih ederim
Yani şu anlamda sordum normale sadece faz sigortadan geçer nötr direk bağlıdır ya ana kabloya sence ana kablodan önce nötr ünde sigortaya bağlı olması ekstra güvenlik katarmı?
Bu arada biraz araştırma yapınca %80 rusyada kullanılan birşey olduğunu türkçe manası keninden kaçak akım korumalı şalter olduğunu öğrendim.

Son düzenleme:
Ekli dosyayı görüntüle 100598Resmi bu
Yani

Yani şu anlamda sordum normale sadece faz sigortadan geçer nötr direk bağlıdır ya ana kabloya sence ana kablodan önce nötr ünde sigortaya bağlı olması ekstra güvenlik katarmı?
Bu arada biraz araştırma yapınca %80 rusyada kullanılan birşey olduğunu türkçe manası keninden kaçak akım korumalı şalter olduğunu öğrendim.

RCBO: aşırı yük korumalı artık akım anahtarı

rus ekolü falan anlamam katolaglarda olan, dileyenin kullanabileceği ve ülkemizde bulunabilen bi ürün.

bu RCBO'nun türkçe kısaltmasında karar kılıp kullanmaya başlayalım yemin ediyorum bu rus zamazingosu patlar gider bi daha önünü alamayız.

bu RCBO'nun türkçe kısaltmasında karar kılıp kullanmaya başlayalım yemin ediyorum bu rus zamazingosu patlar gider bi daha önünü alamayız.
Kaçak akımından millet illallah dedi bir de sigortası ile mi uğraşacağız. Hadi bakalım aşırı akımdan mi attı kacak akımdan mı ? Oynatmaya az kaldı doktorum nerde ?

Forum istatistikleri

Konular
128,328
Kullanıcılar
450,171
Son üye
sadullah karabulut

Yeni konular

Geri