Difavtomat nedir?

Peki sence gerekli birşeymi?

panoda yerim darsa mecburen kullanırım. yer sorunu yoksa maliyet hesabı yapar ucuz olanı tercih ederim.

Topraklama ölçümü ister endüstriyel bir tesis ister bir ofis binası olsun her işletme için kritik bir öneme sahiptir.
Zaman rölesi bir diğer ifade ile zaman saati adı verilen sistem süresi belli olan bir aralıkta araya girmesi veya çıkması amaçlanan elektrik sisteminin kontrol edilmesinde kullanılmak için tasarlanmıştır.
1692709359106.png
Resmi bu
Yani
panoda yerim darsa mecburen kullanırım. yer sorunu yoksa maliyet hesabı yapar ucuz olanı tercih ederim
Yani şu anlamda sordum normale sadece faz sigortadan geçer nötr direk bağlıdır ya ana kabloya sence ana kablodan önce nötr ünde sigortaya bağlı olması ekstra güvenlik katarmı?
Bu arada biraz araştırma yapınca %80 rusyada kullanılan birşey olduğunu türkçe manası keninden kaçak akım korumalı şalter olduğunu öğrendim.

Son düzenleme:
Ekli dosyayı görüntüle 100598Resmi bu
Yani

Yani şu anlamda sordum normale sadece faz sigortadan geçer nötr direk bağlıdır ya ana kabloya sence ana kablodan önce nötr ünde sigortaya bağlı olması ekstra güvenlik katarmı?
Bu arada biraz araştırma yapınca %80 rusyada kullanılan birşey olduğunu türkçe manası keninden kaçak akım korumalı şalter olduğunu öğrendim.

RCBO: aşırı yük korumalı artık akım anahtarı

rus ekolü falan anlamam katolaglarda olan, dileyenin kullanabileceği ve ülkemizde bulunabilen bi ürün.

bu RCBO'nun türkçe kısaltmasında karar kılıp kullanmaya başlayalım yemin ediyorum bu rus zamazingosu patlar gider bi daha önünü alamayız.

bu RCBO'nun türkçe kısaltmasında karar kılıp kullanmaya başlayalım yemin ediyorum bu rus zamazingosu patlar gider bi daha önünü alamayız.
Kaçak akımından millet illallah dedi bir de sigortası ile mi uğraşacağız. Hadi bakalım aşırı akımdan mi attı kacak akımdan mı ? Oynatmaya az kaldı doktorum nerde ?

Forum istatistikleri

Konular
128,198
Kullanıcılar
449,979
Son üye
schule48

Yeni konular

Geri