Dünya bu Türk'ün peşinde!Yakıtsız Elektrik

ilginç ama arkadaşlar bu tip haberler çıkıyor ama gerçekliği tartışılır.
fakat bu adamların bir görünüp birden kaybolamasıda tartışmaya açık

12kw lık lazerle birkaç mv üretmiş :D uflesem dahaçok elektrik üretir.
Yapıla bilinecek en büyük icatlar . ısı enerjisini elektrik enerjisine çevirmek ve elektrik enerjisiyle anti yerçekimi üretmektir.

Dünya bütün Türklerin peşinde :S

Her Ay bu şekilde en az 2 haber okuyorum..

Ama ülkeye hala bi faydası yok :(

evet yaptigi makina calisir.cunku makinayi akuden besleyip elektrik uretiyor.sonra akuler sarja geciyor.cok eski bir bulus.internetten bedini motor yazarak nasil calistigini dusunebilirsiniz.
ben de miknatisla calisan motor yaptim .siteye ekliyecegim ama bazi sorunlarim var oyuzden eklemedim, hiz olarak yavas donuyor.ve 7-8 volt elektrik veriyor.oda inverter e calismasi icin yetmiyor.calismalarim suruyor ama zamana ihtiyacim var.

arkadaşlar neden kötümsersiniz başka ülkede olsa helal olsun denir yazık

neden helal olsun diyelim ki kanıtlansın çalıştığını diyelim 600bin dolr falan harcanmı bir cihaza benziyormu o gördüğün çalıştırdıklarıda sokaklambası hani sence böyle bir cihaz yapan kişi ürettği elektriğin osilaskop görüntülerini bile koymazmı kaç kw yük taşır fizik kurallarını nasıl alt ettin basit açıklaması olur yaptım demiş ellektriksel kısmı belli belirsiz görünen 2metre sac kutudan ibaret helal olsun diyecez :D :D

arkadaşlar neden kötümsersiniz başka ülkede olsa helal olsun denir yazık

Kötümseriz çünkü yoktan hiç birşeyin varolmayacağını biliyoruz. Sürekli insanlar kandırılıyor. 600bin dolar boşa gitmiş. Bu paranın üniversitelerde ne kadar projeyi ayağa kaldırabileceğini düşünebiliyor musunuz? İşte bu yüzden çok ama çok yazık...

Kötümseriz çünkü yoktan hiç birşeyin varolmayacağını biliyoruz. Sürekli insanlar kandırılıyor. 600bin dolar boşa gitmiş. Bu paranın üniversitelerde ne kadar projeyi ayağa kaldırabileceğini düşünebiliyor musunuz? İşte bu yüzden çok ama çok yazık...

ya böyle projelerle para sızdırmak yoktan yere reklam veya ün yapmak isteyenler var. Ancak mevcut fizik yasaları asla değişemez ve her zaman geçerlidir gibi düşünürsek çok büyük bir hataya düşeriz.
Kendimizi kanunlarla sınırlamayalım bu kanunlar fizik kanunları bile olsa...

her yıl birileri birşeyler buluyor ama ortada bir şey yok neden bu adamlar yaptıkları çalışmaların sonuçlarını açıklamıyorlar veya şu kadar süreyle şu kadar yükü kesintisiz besleyebildik diyemiyorlar hadi icatları çalınmasın kopyası yapılmasın v.s gibi bahanelerin arkasına saklanıyorlar o zaman çıkıp desinler ki yaptığımız buluşun sonucunda bu kadar yükü besledik bunlar da bilim adamlarının huzurunda tartışılsın veya aletlerle ölçülsün

Forum istatistikleri

Konular
128,325
Kullanıcılar
450,167
Son üye
oygg

Yeni konular

Geri