bu karneyle ne olur :)

seco_

Paylaşımcı üye
bu karneyle ne olur :)

seco dostum notların değeri notu veren kişilere göre önemi değişir.
En önemli not Allah'ın verdiği nottur.
Birçok bilim adamı okul zamanlarında notları düşükmüş, çünkü okula not için değil bilgi için gidiyorlarmış.
Günlük hayattanda örnek verelim, Ahmet Nazif ZORLU, adam ilk okulu bitirmemiş ancak emrinde çalışan mühendislerin sayısını ben bile hesaplıyamıyorum.
Üniversite sınavlarında sürekli soru iptalleri oluyor, soruyu soran kişiler nekadar bilgili olursa olsun soruların yanlış olma ihtimali var.
Özetle iyi not alan değil, iyi not veren kişi olmaya çalışmak gerekir.

Sayın seco kardeşim.
İnşaallah istediğin okullarda okuyabilesin. Karne, yıl içindeki çalışmanın göstergesidir. Belli ki sen de iyi çalışmışsın.
Başarılarının devamını diliyorum. Başarılı insanları alnından öpmek lazım. Ben de senin alnından öpüyorum.

Arkadaşlar.
Bu forumda geniş bir aile olmadıkmı? Sadece bilgi paylaşımı yapmak mı lazım. Sevinçlerimizi, üzüntülerimizi paylaşmadıkmı?
17 yaşında genç bir öğrenci arkadaşımız da karnesindeki notların güzel olduğunu, saf, tertemiz duygularla bizimle paylaşmak istemiş.
Ters cevaplar vererek moralini bozmasak diyorum.

Teşekkürler Sayın Şef; Kimsenin Ters cevabı yok heralde, hem ters cevapları beni eleştirmek için değil benim daha iyi bir seviyeye gelmem için diye düşünüyorum.

Forum istatistikleri

Konular
128,210
Kullanıcılar
449,989
Son üye
veyselknkc

Yeni konular

Geri