Bu Değerler İle 16Mbps Hız Alabilir miyim?

Bızdık

Üye
Adsız-2.jpg

Merhaba Arkadaşlar.

Daha öncesinde SNR değerim 8.1 iken 16Mbps hız alıyordum ve sorunsuz bir biçimde kullanıyordum, yalnız belli bir süre sonra bu SNR değeri sürekli oynamaya başladı 7.8 değerine kadar düştüğünü gördüm ve ondan sonra binlerce CRC hatası oluşmaya başladı.

Bence CAT6 UTP kablo çektirdim 0 ek olacak şekilde yalnız değerlerimde telefon kablosuna göre fazla bir değişiklik olmadı. Şu anda SNR değerlerim yine 18.7 civarına düşmekte, bu kablo ilk bağlandıktan sonra 19.5 civarındaydı ve modemi yeniden başlattıktan sonra böyle oldu.

Ne yapabilirim bu konuda hakkında?
Yardımcı olabilecek herkese teşekkür ederim.

iss'ye arıza kaydı yaptır santralde sorun var onu düzeltsinler.

Ne yazdırabilirim arıza kaydının içerisine?

internet yok adsl ışığı sönüyor filan de ne oluyorsa onu söyle.

İnternet var, ADSL ışığı sönmüyor ama CRC hataları çok arttığı için internete erişim sağlanamıyor. Ayrıca bazen modem SNR değerini -2dB olarak algılıyor ve CRC hataları hiç durmadan alıp başını gidiyor. Bu modemi yeniden başlatınca oluyor arada bir.

Ayrıca arayıp arıza kaydı açtırdığımda sürekli hızımı düşürüyorlar veya Path Mode isimli ayarımı Interleaved olarak değiştiriyorlar, bu ise Ping değerimin yükselmesine sebep oluyor. Bu yüzden bu değerin bunun yüzünden yüksek olmasını istemiyorum.

ttnet turk telekom kaynaklı port değişikliği iste santrale yakın mısın? onu öğren.

turk telekom'a git port değiştirilmesini iste pcnin sorunsuz olduğundan emin ol.

Forum istatistikleri

Konular
128,212
Kullanıcılar
449,990
Son üye
alpersirakaya

Yeni konular

Çevrimiçi üyeler

Geri