Bosch Bulaşık Makinası Su Kaçırıyor...

bende de bosch sms6022 model bulaşık makinesi var.. hem sol alt tarafından su kaçırıyor hemde inanılmaz geç yıkıyor bulaşıkları..

O zaman bence artık değiştirmelisin. Bosch kullanıcılarından çok şikayet var zaten.
20 senelik, hatta belki de daha eski bir makineden bahsediyoruz :)

Son yandan su kaçırma durumu varsa son yan duvarı söküp su cebini kontrol edin. Su 3 aşamalı olarak bu cebe dolar ve yıkama başlar. Cepte kaçak varsa yandan su akabilir, su makine içine dolamadığından suyu almak için uğraşıyor ve geç yıkıyordur.

20 senelik, hatta belki de daha eski bir makineden bahsediyoruz :)

Son yandan su kaçırma durumu varsa son yan duvarı söküp su cebini kontrol edin. Su 3 aşamalı olarak bu cebe dolar ve yıkama başlar. Cepte kaçak varsa yandan su akabilir, su makine içine dolamadığından suyu almak için uğraşıyor ve geç yıkıyordur.

teşekkür ederim dediğinizi yapacağım... bu durum bulaşıkları yaklaşık 2.5 saatte yıkamasına sebep olabilir mi?

Suyu alma aşamasını takip edin. Uzun zaman boyunca su almak için uğraşıyorsa olabilir.

Ya da ısıtma adımında su püskürtürken takılıyor olabilir, bu durumda termostatları ve kabloları kontrol etmeniz gerekiyor.

Kısacası hangi aşamada takıldığına bakmalısınız.

800 tl ye bosch bulaışı 4 pogramlı almştım anneme belki iki sene sonra beko 3 programlı 550 tl ye aldım şükür bekoda tık yok yıkadığı pırıl pırıl bosch haftasında camlar dumanlı oluyodu tuz haznesini değiştirdiler bu arada 2 kez gitti geldi sora 2 kez de başka arızadan gittti geldi şu an yine arızalı su kaçırıyo.hayatımda görgügüm en kötü firma. bahse girerim. arcelik set üstü aldım.servis bağlayınca garanti başlıyor. bosch da ise fatura tarihinden itibaren. kullanmayıp sonra kullanacağınız malzemeyi boch almayın. iki yıl sonra açıtğınızda garantisiz bozuk ürürnle karşılaşabiilirsiniz.

Forum istatistikleri

Konular
128,252
Kullanıcılar
450,067
Son üye
ERENLER04

Yeni konular

Geri