slm ardaşlar bu bosch max wae16160tr\01 test programını bilen varsa bana söyleye bilirmi ben unuttumda

Moderatör tarafında düzenlendi:
sayın arkadaşlar bende wae16160tr\08 bosch makinem var bu makine motor arızası veriyor ama motor degiştirdim düzelmedi sanırsam kart kiltlendi nasıl düzeltebilirim bu arızayı beni bilgilendirirseniz sevinirim

Bosch WFK 6000 çamaşır makinası çalışma şeması ve kullanılan Siemens yıkama motoru (IBA 6755-OBA) akım şeması ve fonksiyon bilgileri. Yardım

1 006.jpg 1 005.jpg

WFK 6000 şema.

arkadaşım bulabildinmi banada yardımcı olursan sevinirim

arkadaşlar bana wae20160tr resetlemsi yapıla biliyormu yada nasıl yapilir tşk

selamün aleyküm arkadaşlar benim bosch çamaşır makinamın kazanına sanırım annemin başörtüsü kaçtı tambur dönerken çok zorlanıyor bunu oradan nasıl çıkartabilirim yardımcı olursanız çok sevinirim şimdiden teşekkür ederim.

a.s tam model belırtmemissınız fakat bu oldukca zor bır ıs rezıstansı sokup oradan veya talıye hortumundan bakmak gerekıyor en kotu ıhtımal kazan mılıne dolanmıs ola bılırkı bunu sız yapamassınız cunkı kazan sokulmesı lazım .
tamırcı bı arkadası cagırırsanız sansınızdan eyer rezıstansa dolanmıssa evde hallolur sızede servıs ucretıne mal olur ama mıle doılanmıssssa sıze bıraz pahalıya mal olur sızın denemenızı onermem .......

Merhaba,

Benim de Bosch WFK 2831 çamaşır makinem durulamaya geçtiğinde su almıyor ama işleme devam ediyor. Yani yıkıyor, SUSUZ DURULUYOR ve sıkıyor. Durulamaya geçtiğinde ekranda 01 arıza kodu yanıp sönmeye başlıyor ama start şununa bAsınca devam ediyor. Sorun nedir acaba yardımcı olur musunuz lütfen.

Merhabalar,

Bosch WFK 2831 çamaşır makinem durulamaya geçtiğinde su almıyor ve 01 kod yanıp sönüyor, start tuşuna basınca kaldığı yerden durulamaya devam ediyor ama susuz olarak. Sıkmada sorun yok. Makine sadece yıkamaya ilk başladığında su alıyor ve bir daha almıyor. Makinem normalde yıkama esnasında ilk suyu aldıktan sonra 5 şer dakika arayla iki kez daha ilave su alarak yıkamaya devam ederdi, şimdi ise ilk başladığında suyu alıyor 5 dk yıkıyor sonra hata veriyor, yanıp sönen start düğmesine basıyorum yıkamaya devam ediyor, 5 dk sonra yine hata veriyor yine start a basıyorum yıkamaya devam ediyor, sonra durulamaya geçerken suyu boşaltıyor ve yine hata veriyor start a basınca durulamaya geçerek devam ediyor ama su almıyor ve durulama bitince de sıkmayı yaparak programı bitiriyor. Sanırım su alamadıkça hata veriyor. Sorun kartta mıdır yoksa daha basit ve ucuz birşey mi merak ediyorum. Makinemizden çok memnunuz tamir edilebilirse de daha memnun olacağız. Bilen arkadaşlar yardımcı olabilirler mi acaba??

Yeni mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
128,216
Kullanıcılar
449,997
Son üye
Ali5534

Yeni konular

Geri