bu bahsettiğiniz sorun benim 1610 model makinamda var. Dolayısıyla ısıtıcıya akım gitmiyor. Bu işin tek çözümü program kontaktörünü tamamen değiştirmekmidir? yada arıza bundan mı kaynaklanıyor?
2.sıranın 2.ve 3. kabloları yanmış kontakların dibinde de erime var bir miktar. ne önerirsiniz?

Pgs diye adlandırdıgımız bu parçayı degiştirmeniz veya onarmanız gerekecektir.

selam arkadaşlar Bosch 2060 makina normal yıkıyo durulamaya geliyo durulama yapıyo sonsa birkere su daha alıyo ve poğram sonu lambası yanıyo sıkmaya geçmiyo poğram düğmesini çevirip sıkmaya alınca makina sıkıyo kartı söktüm kartın üstünde k300 diye yazan parça patlamış yanmış kısa devre olmuş diyerlerini öçtüm bişey göstermiyo bu parça nedir bunu bilen arkadaşlar yardım

wae20160tr test programına nasıl girebilirm bilen varmı arkadaşlar.

selam arkadaşlar Bosch 2060 makina normal yıkıyo durulamaya geliyo durulama yapıyo sonsa birkere su daha alıyo ve poğram sonu lambası yanıyo sıkmaya geçmiyo poğram düğmesini çevirip sıkmaya alınca makina sıkıyo kartı söktüm kartın üstünde k300 diye yazan parça patlamış yanmış kısa devre olmuş diyerlerini öçtüm bişey göstermiyo bu parça nedir bunu bilen arkadaşlar yardım

Bahsettiginiz [k300] varistör dedigimiz ani gerilim yükselmelerinde,kapalı devre olan bir konpanent tir.
Sizin programınızın takılmasında varistörün foksiyonu olamaz .
Siz pompa motorunuzu degiştirin probleminiz bitecektir.
Kolay gelsin.

WFL 1610 oçm
z9M y050 tryak patlamış bunu nasıl temin edebiliriz veya yerine eşdeyer ne takabiliriz.
Buna bağlı olarak transistörlerde arızalı bu transistörleri bulabilirmyiz veya yerine eşdeğer transistör takabilirmiyiz.

slm...siemens sıwamat xl250 çamaşır makinam var.60 dereceye ayarlıyom program 20 dakika sonra program sona eriyo.sebebi nedir sizce

bendede sıwamat xl532 var test progamına giremiyom

makinenin yumusatıcıyı almamsında yumusatıcı kalitesi ne kadar önemlidir?

mrb arkadaşlar benim bosch wmv 1610 çamaşır makinam var yıkarken kazan makinanın yanlarına vuruyor küt küt diye bayagı fazla ses çıkarıyor neden yapar bilen varsa söyleyebilirmisiniz lütfen?

Forum istatistikleri

Konular
128,126
Kullanıcılar
449,839
Son üye
Qkay

Yeni konular

Geri