Arçelik klima fanı sorunu.

Sadece isitmada ise serkan abinin dediği gibi boru sensoru. Kartla ilgili olursa isitmada da soğutma da da fan kontrol yapamazsiniz.

Beni sen sanmis olabilir abi

Otomatik sigorta bulunduğu devreyi yüksek akım ve kısa devre akımlarından koruyan bir anahtarlama elamanıdır.
Zaman rölesi bir diğer ifade ile zaman saati adı verilen sistem süresi belli olan bir aralıkta araya girmesi veya çıkması amaçlanan elektrik sisteminin kontrol edilmesinde kullanılmak için tasarlanmıştır.
Bu forumda üyeye göremi davranılıyor? Ne güzel uyarmışsınız bilgileri düzeltmek içinde açıklamışsınız.
hiç üzerime alınmıyorum. yanlış bilgi beraberinde doğruları getirir mutlaka. şimdi arkadaşın derdine derman oldunuz mu ? olmadınız mı? bana onu söyleyin. Boru sensörü arızası

Hocam. Sizin meslek elektrik mi. Öyle hissettim. Klima ile ilgili bilginiz olur ve doğru ise burda paylaşın sorun yok. Ama bilgilerin hepsi yanlış. Klima isi sizin sandığınız kadar basit bir sektör değil. Sorunu olan arkadaşin kafası karışıyor bu şekilde. Sorunu görmeden çözmek için kafa yoruyoruz. Bilgimiz dahilinde. Ama bilmediğimiz şeyleri yazarak kimsenin kafasını karıştırmiyoruz. Sizde öyle yapın

Cevaklarınıza tşkr ederim yetkili kişilere bir kontrol ettireyim boru sensörünü

Tebrik ederim. Ortaya yanlış bilgiler atın sonra üzerinize alınmayın.
ben yanlış bilgi vermiyorum. ortaya bilgi atıyorum. sizler gelip sorunu çözüyorsunuz. Biraz öyle düşün bence : Ben böyle yapmasam cevap yazacağınız da yok yani

ben yanlış bilgi vermiyorum. ortaya bilgi atıyorum. sizler gelip sorunu çözüyorsunuz. Biraz öyle düşün bence : Ben böyle yapmasam cevap yazacağınız da yok yani

Piskinliginde boylesi gorulmedi helal .. Ortaya bilgi ariyorsunuz. Hangi bilgi acaba.. bizim yazip yazmamiz sizin yanlis bilgi vermenizden daha kotu sanirim.

Abi şaka mısın cidden. İletiyi görür görmez yazdim. Hadi onu geçtim kimse yazmasa bile sizi ne ilgilendirir bu. Bizim yokluğumuzu fırsat bilip millete bilgi mi satacaksiniz. Hemde yanlış bilgi vallahi helal olsun. Kusura bakmayın diyeceğinize suçu bize atıyor. Yavuz hırsız ev sahibini bastırırmis

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha fazla bilgi edin…