Arçelik klima fanı sorunu.

Piskinliginde boylesi gorulmedi helal .. Ortaya bilgi ariyorsunuz. Hangi bilgi acaba.. bizim yazip yazmamiz sizin yanlis bilgi vermenizden daha kotu sanirim.
Şu boru sensörü olayını bir çözelim. daha sonra aramızda tartışırız.
Abi şaka mısın cidden. İletiyi görür görmez yazdim. Hadi onu geçtim kimse yazmasa bile sizi ne ilgilendirir bu. Bizim yokluğumuzu fırsat bilip millete bilgi mi satacaksiniz. Hemde yanlış bilgi :) vallahi helal olsun. Kusura bakmayın diyeceğinize suçu bize atıyor. Yavuz hırsız ev sahibini bastırırmis :)
Evet tabi ki de şakayım. :) Bilgilerinizin ışıgında karanlıkta kalmıyorum. Ben kendi bilgim kadar cevap verdim. Sizde kendi bilginiz dahilinde cevaplar verdiniz. olay kapandı. Başka bir konu açıldığında tekrardan tartışmaya başlayalım. Şimdi ne yazsak bilgi kirliliği ....

Zaman rölesi bir diğer ifade ile zaman saati adı verilen sistem süresi belli olan bir aralıkta araya girmesi veya çıkması amaçlanan elektrik sisteminin kontrol edilmesinde kullanılmak için tasarlanmıştır.
Otomatik sigorta bulunduğu devreyi yüksek akım ve kısa devre akımlarından koruyan bir anahtarlama elamanıdır.
Şu boru sensörü olayını bir çözelim. daha sonra aramızda tartışırız.

Evet tabi ki de şakayım. :) Bilgilerinizin ışıgında karanlıkta kalmıyorum. Ben kendi bilgim kadar cevap verdim. Sizde kendi bilginiz dahilinde cevaplar verdiniz. olay kapandı. Başka bir konu açıldığında tekrardan tartışmaya başlayalım. Şimdi ne yazsak bilgi kirliliği ....

Sizin yanlis bilgilerinizi okuyup goruntu kirliliğini gorecegime engeli basar gecerim. Size gule gule...

Sizin yanlis bilgilerinizi okuyup goruntu kirliliğini gorecegime engeli basar gecerim. Size gule gule...
ben sizin o kadar yanlış bilgilerinizi okuyorum ki gülüp geçiyorum. cevap bile vermiyorum. merak etmeyin....bas engeli gitsin :)

Herkese verdiği cevaplar için tşkr ediyorum.
Yakın zamanda klima yetkilisini çağırıp baktıracagım sorun çözülünce sizleride bilgilnediririm.

İyi forumlar
Bugün servisten arkadaşlar geldi ve kontrolü yaptıktan sonra içerisindeki gazı tamamen boşaltıp yeniden bastılar ve fan hızı kontrol edilmeye başladı sorun çözüldü yavaşlattınca ısıda çoğaldı herhanği bir parça değişimi yapmadılar 650 gr gaz bastılar sanırım yeterli olur mu soğutma da denemedim henüz gaz farkedermi soğutma için cevap veren herkese tşkr ederim

Gaz eksikliği isitma modunda iç ünite boru sensorunu etkiler. Yeterli isinmayinca sensör fani acmamis demekki. Enteresan tabi gazın az olduğunu bilemezdik. Dolaylı yoldan dediğimiz gibi sensör ile alakalı durum. Gramaja göre gaz verildi ise ısıtma ve soğutma da tam performans alirsiniz. Doğru olan işlem gram ile vermektir

Gaz eksikliği isitma modunda iç ünite boru sensorunu etkiler. Yeterli isinmayinca sensör fani acmamis demekki. Enteresan tabi gazın az olduğunu bilemezdik. Dolaylı yoldan dediğimiz gibi sensör ile alakalı durum. Gramaja göre gaz verildi ise ısıtma ve soğutma da tam performans alirsiniz. Doğru olan işlem gram ile vermektir
Tşkr ederim Gürkan bey vermiş olduğunuz cevaplar için benim tarifime göre uzaktan yardımcı olmanız bile yeterli bence iyi günler.
İyi forumlar olsun...

Forum istatistikleri

Konular
128,132
Kullanıcılar
449,849
Son üye
cagan20

Yeni konular

Geri