Arçelik bulaşık makinesi 4420 su alıp-boşaltma

merhabalar benim beko 3303 bulaşık maakinam var arçelik 4420 ile aynı galiba makinamda hiçbir sorun yoktu ancak balkonda bir zaman bekledi inşaat nedeni ile bu süre içerisinde altına maalesef fare girmiş bütün kabloları birbirinden kopartmış aynı şekide su hortumlarını da rica etsem 4420 nin altının fotoğraflarını gönderebilir misiniz ?

merhabalar benim beko 3303 bulaşık makinası var ancak alttaki kablolar kopmuş durumda baya tahribat var ancak bu borular yine az çok nerden girip çıktığı belli oluyor fakat kablolar hiç belli olmuyor bazıları belli ama ben yinede işimi garantiye almak istiyorum rica etsem bana arçelik 4420 nin fotoğraflarını gönderebilir misiniz alt fotoğrağlarını video da olur kapaktan çıkan kablolarda 3 tane beyaz var hangisi nereye gider belli değil onun için örnek vermek gerekirse birsürü kablo var kapaktan çıkan neyin nereye bağlanacağı belli değil

Arkadaşlar merhaba,

Arçelik 4460 model bulaşık makinesinde benzer sorunla karşı karşıyayım.
Makine temiz suyu alıyor belli bir seviye dolduktan sonra duruyor.Suyu boşaltmada yapıyor fakat bir türlü ayarlanan program çalışmıyor.

tubull arkadaşın eklediği resimdeki gibi küçük dairedeki minik kondansatörün patlak olduğunu saptadım.Dışarıdan bakınca belli zaten.Bu parçayı temin ettikten sonra tekrar deneyeceğim fakat değiştirdiğimde çalışmaz ise izlemem gereken yollar nedir,yardımcı olur musunuz ?

https://i.kontrolkalemi.com/5/P_20180331_163055p.jpg

elinizde patlak olan parça parazit kondansatör sizin sorununuzla hiç bir alakası yok
yıkama motoru problemli yada yıkama motoru üstündeki kondansatörü arızalı
aklınıza takılan bir şey olursada bana 0536 462 18 59 dan ulaşın.

iki kondansatörüde değiştirerek sorunu çözdüm.Makineyi sökerken gözüme çarpan başka bir sorun daha vardı.Ön kapak yüzeyindeki gövdeye yapışık olan termostad,yuvasından kopmuş gibiydi.Bunu tekrar yerine nasıl yapıştırabilirim ?

Yeni mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
128,180
Kullanıcılar
449,945
Son üye
kerim2756

Yeni konular

Geri