Hoover bulaşık makinesi su alıp hemen boşaltma sorunu

Hoover bulaşık makinem su alıyor hemen boşaltıyor . YouTube'dan baktım tahliye hortumu 60 cm yukarda olması lazımmış ama ne ettimse gene aynı sorun devem ediyor. Artık sifon problemi ise neyse cozemdim. Anlayan arkadaşlar varsa yardım ve önerilerini bekliyorum
1551351768454.jpeg

Hocam,
Makinenin alt taban kısmında su damlaması / su basması durumunda programı durdurup suyu tahliye eden bir döngü olmuştur muhtemelen. Makineyi öne çekerek, biraz öne devir, içinden şu çıkar ise alt tabanı sökerek kurula, alt tabanda damlama durumunda tetiklenen muhtemelen strafor bir anahtar göreceksin, bunu temizle tak.
Su sızıntısı olmuş olmalı bunun kaynağını bulmaya çalış, onar.
Tahliye hortumu ve besleme hortumu katlamadan, sıkıştırmadan yeniden yerine yerleştirip tekrar dene, büyük ihtimalle düzelecektir

Hoover de dediğiniz tarz sistem yok maalesef . Sizin o dediğiniz o strafor yukarda kaldığı zaman pompa daima çalışıyor. Benim bu makineden anladığım kadarı ile kart arzali. Çünkü denemediğim yol kalmadı

konuyla alakasız oalcak ama ben de hoover çamaşır makinesi almayı planlıyorum

Kesinlikle alma derim. Şikayet vardaki şikayetlere bakarsanız belki işinize yarar. Arçelik yada beko bence en iyisi çünkü servis ve parça sıkıntısı yok birde parçası ucuz.

Kesinlikle alma derim. Şikayet vardaki şikayetlere bakarsanız belki işinize yarar. Arçelik yada beko bence en iyisi çünkü servis ve parça sıkıntısı yok birde parçası ucuz.
arçelik çamaşır makinesi ateş pahası alınmıyor malesef, muadili arçelik ürünü yarım kat daha pahalı, üstelik one touch gibi bir teknolojisi de yok, bence bir yerli malı olarak fazla abartılıyor arçelik

2 yıl önce bir semaver aldım, 2 yıl içerisinde, sigorta otomatı, su derece göstergesi, zayıf akım çeken yeşil ledi bozuldu, servis sağolsun tam takır fazlasıyla parçaları değiştirmiş ama arçelik gibi bir üründen böyle arızalar çıkmamalı bence, çok fazla reklamlardan dolayı oluyor diye düşünüyorum böyle ilgiler

Arçelik-Beko
Bosch-Siemens
Bu markalar tercih edilmeli. Maceraya gerek yok.
Lg-Samsung... gibi markalar servise mahkum eder. Servislerin insafına kalırsınız ki o da pek bulunmuyor..
Bence markanın iyisi çalışırken değil bozulunca belli olur.

Arçelik-Beko
Bosch-Siemens
Bu markalar tercih edilmeli. Maceraya gerek yok.
Lg-Samsung... gibi markalar servise mahkum eder. Servislerin insafına kalırsınız ki o da pek bulunmuyor..
Bence markanın iyisi çalışırken değil bozulunca belli olur.
Bosch ve simens servisi iyi ama paracsi gerçekten çok pahalı. Arçelik Beko paracsi yerde bile bulunur neredeyse. Hele diğer markalar tamamen boş

Forum istatistikleri

Konular
127,950
Kullanıcılar
449,596
Son üye
anilhikmet

Yeni konular

Geri