500 kva jeneratör

volky

Üye
arkadaşlar bnm 500 kva jeneratörüm voltaj üretmiyor ve avr kartından dolayı olduğunu düşünüyorum. avr kartının girişi 220 v ben buna dışardan akü ile nasıl müdahale edip çalıştırabilirm.

Otomatik sigorta bulunduğu devreyi yüksek akım ve kısa devre akımlarından koruyan bir anahtarlama elamanıdır.
Topraklama ölçümü ister endüstriyel bir tesis ister bir ofis binası olsun her işletme için kritik bir öneme sahiptir.
artık mıknatısiyetini yitirmiş olabilir. uyartım sargılarına aküyle bir anlık gerilim verirseniz düzelebilir.

sadece ikaz akımı verebilirsin bunu da 9 voltluk pille yapabilirsin alternatör ikaz uçları voltaj kartında E(+) ve E (-) olarak gösterir bu kabloları ordan çıkartıp pilin - ve+ deydirerek yapabilirsin .

arkadaşlar bnm 500 kva jeneratörüm voltaj üretmiyor ve avr kartından dolayı olduğunu düşünüyorum. avr kartının girişi 220 v ben buna dışardan akü ile nasıl müdahale edip çalıştırabilirm.

Artık mıknatisiyet kaybı olacağını sanmam genellikle uzun süre çalışmayan jeneratörlerde olan bir sorundur. AVR kartındaki cam sigortaya bakın atmış olabilir, eğer atmışsa neden attığı da önemli bakmak gerekir.

Forum istatistikleri

Konular
128,254
Kullanıcılar
450,075
Son üye
oodak

Yeni konular

Geri