2s lipo pil sarj aleti yardım

merhaba 2s 450 mah lipo pil alacagım pahalı sarj aletlerinden almak istemiyorum nasıl sarj edebilirim ?

Merhaba. RC Uçak hobimden dolayı bende lipo pillerle uğraşıyorum. Ne amaçla kullanacağınızı bilmiyorum ancak ben de öğrencilik durumlarından şarj aleti almayıp şarj yöntemlerini araştırdım ancak bir sonuç elde edemedim. Klon olarak satılan orjinale yakın şarj aletlerini öneririm. Aliexpressten almanı tavsiye ederim sorunsuz kullanıyorum.
IMG-20200917-WA0012.jpg

Merhaba. RC Uçak hobimden dolayı bende lipo pillerle uğraşıyorum. Ne amaçla kullanacağınızı bilmiyorum ancak ben de öğrencilik durumlarından şarj aleti almayıp şarj yöntemlerini araştırdım ancak bir sonuç elde edemedim. Klon olarak satılan orjinale yakın şarj aletlerini öneririm. Aliexpressten almanı tavsiye ederim sorunsuz kullanıyorum. Ekli dosyayı görüntüle 67491
ben de dron için alacagım ama uygun fiyatlı sarj aleti bulamadım lipo sarj modülleri var sadece onlar nasıldır tavsiye eder misiniz ? bir de türkiye de bulabilir miyim klon sarj aletlerinden

Sesli düşünüyorum; tp4056 2 adet alıp 2s soketine uyarlayıp bağlarım yine R3 direncini 450mAh göre değiştiririm veya tek 4056 ile sırayla şarj ederim. Olmaz mı Ekrem Bey?

evet olur efendim ama pilin sağlığı için uygun olur mu? bir de sorum olacak pilin neden 3 tane sarj çıkışı var ve bunların isimleri neler?

Forum istatistikleri

Konular
128,179
Kullanıcılar
449,940
Son üye
yavuzturan

Yeni konular

Çevrimiçi üyeler

Geri