1m x 2m yapımı hakkında..

Otomatik yağlama yapılması istendiği durumda takılıyor , opsiyonel.

i4fvjn.png

Resimdeki sorulan cıvata koruyucu civatadır .
Montaj sonrası sökülüp yerine kutudan çıkan gresörlük takılır.

30bek5l.gif

Son aldığım 15 liği [MENTION=103043]gpeker2003[/MENTION] den almıştım ve kutu içindeki jelatin gibi bir şeyin içinde gresörlüğü vardı.
Şahinden almadığım için bilmiyorum.
HiWin den söz ediyorum.
HiWin lerin hepsinde var.

Kutudan çıkmasa da piyasada bulunan ucuz bir şeydir.

Sigma profillerin 3 boyutlu .sldprt nerden edinebilirim ?

Doğuş kalıpla tutmuyo ölçüleri ama..bide fiyatları nasıl

Galaxy Note2 imden gönderildi.

bu bir marka eray orası bu sigma dedikleri olayı çıkaran şey ya da ben öyle sanıyorum :D

Bende sahinden almistim , ulasip sormak lazim. 15'lik icin olan gressorlukten lazim. Enjektor ile denedim iceri gitmedi genelde disari tasti :(

Bende sahin den aldım. Bende sorayım yada buradan bilgilendirirseniz sevinirim.

Finale 1 kala. Z eksenine esneme yapmasın diye köşebent takacağım iki yana birde ufak tefek işleri var. Bilgisayardan manüel hareket verdim biraz. Gayet güzel ilerliyor. Yakında güzel bir spindle da alabilirsem keyfim daha bir yerine gelecek.
cnc8.jpgcnc9.jpgcnc10.jpg

Köşelere geldiği zaman durduran bir sensör var. Bir yerde görmüştüm yanılmıyorsan 80 Tl mi dolar mı neydi. Her köşeye bu sensörleri takmak pek ucuz olmayacak gibi. İlerde yanlışlıkla zarar vermemek için o tip birşey yapmak istiyorum. Mesela kenarlara küçük anahtarlar koysam ve ordan karta bağlasam (mutlaka durdurmak için kartta bir yuva vardır diye düşünüyorum. Kartın manueline bakmadım.) işimi görmez mi ?

Forum istatistikleri

Konular
128,409
Kullanıcılar
450,313
Son üye
dnihatt1

Yeni konular

Çevrimiçi üyeler

Geri