şebeke analizörü

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Etki tepkiyi terbiyesizlik görmeyiz. Mesele içinde sadece sorulanlar değil daha ortaya çıkmamış soru işaretleri de tam detaylı ele alınarak web ortamına kaynak oluşturulabilir.

İlk cümlenize istinaden: Eminmisiniz !
Tüm mesajları dikkatli bir şekilde okumanızı rica ediyorum !
Önce İnsanlık ve efendilik sonra bilgi paylaşımı ! Baştan kaybedersen sonu asla göremezsin !

https://www.kontrolkalemi.com/forum/konu/Şebeke-analizörü.97684/page-2#post-604304

İyi bir topraklama değeri sıfıra ohm'a yakın olan değerdir. Fakat her işte olduğu topraklamadada maliyetler önemli, onun için iyi bir topraklama değeri izin verilen değerler içinde olandır.
Elektrik tesisatlarında seçilecek kablo kesiti genellikle kullanılacak güce göre çekilecek akımın hesaplanması ile belirlenmelidir.
Mesajlar okununca;
Merhaba, teşekkür ettim, beyefendiye katılıyorum, hayırlı Cumalar ve güzel bir dua; Allah hepimizi islah etsin.
Tabi tek sorgulanması gereken kişi oldu...
Zira hatası varsa da sıcak bir ortamla karşılamak gerekir, hata yapanlar uzaklaşmaktansa öğrenip değer katsınlar.

Biz sıcak adımlar attık ama karşılığında yine terbiyesizlikler gördük !

Neyse eden bulur hiç önemi yok benim için o şahsın değeri sıfırdır !

Ya neyi tartisiyoruz? Burasi teknik bir forum cevaplarinda teknik dille yanitlanmasi kadar dogal birsey olamaz! Burada kimse kimseye ahlak dersi verecek de degil. Uzman uyemiz buyukluk gostermis arkadasin kalbi kirilmasin diye iyi niyetli mesajda gondermis baska ne yapacakti?

Ya neyi tartisiyoruz? Burasi teknik bir forum cevaplarinda teknik dille yanitlanmasi kadar dogal birsey olamaz! Burada kimse kimseye ahlak dersi verecek de degil. Uzman uyemiz buyukluk gostermis arkadasin kalbi kirilmasin diye iyi niyetli mesajda gondermis baska ne yapacakti?

Neyse tartışmaya gerek yok herkese ederi kadar değer vermek lazım !

Tekniğin sonuna kadar verilmesine biz zaten taraftarız, anlamayana da bilgi vermek lazım.-vermek istemeyen kendi bilir- Üstüne gidilen bir kişnin tepki vermesi nasıl terbiyesizlik? Ahlak dersini almayan karşılaşacaklarını hazırlamış olur.
Forumdaşlarımızın ve hatta foruma üye olmadan teşrif edenlerin değerini cümlelere sığdıramayız. Şeref bulmak, müşerref olmak isteriz...

Neyse tartışmaya gerek yok herkese ederi kadar değer vermek lazım !
Büyük sözü dinlemek lazım. Yoksa konu gereksiz yere uzayıp gidecek. Şurada bir arkadaşı kazanmaktan dem vurulurken bizler birbirimizi kırıp dökeceğiz olacak olan bu! Sayının daha fazla artmasına gerek yok 1 kişide kalsın.

Büyüklerimizin hepsi foruma üye olmayabilirler. O bir kişi mi yoksa biz mi hayırlıyız bilemeyiz. Kendi sınırlarında sabitliktense, tüm farklııklara ve değerlere açığız.
İletişim kültürünü yükseltmek değer vermekle, yanlış anlaşılmaya dirençle vb olur. Bir iki sözle dağılan iletişim ne güven verir?

Konu anlaşılmaz bir şekilde karşılıklı atışmaya döndüğü için kapatılmıştır. Her zaman söylüyorum yine söyleyeyim lütfen birbirinizi değil formülleri yargılayın.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Forum istatistikleri

Konular
128,179
Kullanıcılar
449,942
Son üye
Nzmtekin

Yeni konular

Geri