Çamaşır Makinası Alacağım

okiler

Üye
hangi marka, hangi model önerirsiniz? 7 kiloluk bir şey düşünüyorum. çok pahalı olmazsa iyi olur. su ve elektirik tasarruflu modeller tercihimdir.

Bütçeniz ne kadar?

Eğer İstanbul'da iseniz Demirören AVM'deki Electroworld'de teşhirde Gorenje WA65205 modeli vardı, 1097TL. Normalde fiyatı 2000TL üzerinde. Ben aldım, gayet memnunum.

Bunun dışında;

750-850 arası bütçeyle Profilo CM1001CTR,
950TL bütçeyle Almanya üretimi Profilo CM1000PTR,
1150TL bütçeyle LG F1247TD,
1350TL civarı bütçeyle de Bosch WAS20461TR önerebilirim. Bunlar bu fiyat çıtasında hakkını en iyi veren ürünlerdir.

hangi marka, hangi model önerirsiniz? 7 kiloluk bir şey düşünüyorum. çok pahalı olmazsa iyi olur. su ve elektirik tasarruflu modeller tercihimdir.
samsung marka öneririm size hem yedek parçası ucuz hemde kullanışlı makineler tavsiye ederim.

tavsiyeleriniz için çok teşekkür ederim.

Vergi Mukellefi İSen Tavsiyem 7 Kıloluk Ariston Bu gün Ben Aldım Metrodan 599 TL kdv dahil .. Tercih sana kalmış..

Vergi Mukellefi İSen Tavsiyem 7 Kıloluk Ariston Bu gün Ben Aldım Metrodan 599 TL kdv dahil .. Tercih sana kalmış..

hayırlı olsunda kardes fıyatına bakarak 7 kıloluk makınayı ucuza aldım dıye sevınıyosan emın ol bu fazla surmıycek en sorunlu cıhazlardan bırısı yıkama kurutma problem hat safhada

Forum istatistikleri

Konular
128,269
Kullanıcılar
450,093
Son üye
plmkenan

Yeni konular

Geri