Bosch varioperfect series 6 çamaşır makinesi

Hersoy

Üye
Merhabalar arkadaşlar ;
Benm çamaşır makinem varioperfect series 6 Bosch marka makine. Makinede musluk işareti çıkıyor. Bir yıkama programını seçiyorum biraz su alıyor ve almayı bırakıp daha sonra musluk işareti çıkıyor. Ve musluk işareti yanıp sonerken ötüyor makine tamburu dönmeye devam ediyor. Ve şöyle bir durum var ilk alınan su aslında deterjan gözüne verip oradaki deterjanı alması gereken su fakat o suyu oraya vermeyip kazanın içine veriyor. İlk adımda deterjani alması gereken suyu kazana verdigi için yıkama için kazana şu verme komutu girilmiyor ve su gelmediği için musluk işareti çıkıyor bence. Bu durumla karşılaşıp çözüme kavuşturan var mı arkadaslar. Bide bu seri Bosch makineleri resetleme olmadığını servisin gelip bilgisayarla resetlemesi gerektiğini söylediler. Bu marka ve seri icij resetlemeye de yardımcı olacak arkadas var mı? Şimdiden teşekkür ederim yardımlarınız için. İyi aksamlar...

Merhabalar Cevap da gelmemiş ama 1 yorum arası soruda ben sorayım bu trafoyu nasıl temin edebilirim kaç çıkışlı hiç bir bilgim yok yandı kendileri.direk kartı da temin edemiyor. Bosch varioperfect 6 serisi

Ekli dosyalar

• IMG_20230714_192814_N.jpg
    IMG_20230714_192814_N.jpg
    170.1 KB · Görüntüleme: 18
Merhabalar Cevap da gelmemiş ama 1 yorum arası soruda ben sorayım bu trafoyu nasıl temin edebilirim kaç çıkışlı hiç bir bilgim yok yandı kendileri.direk kartı da temin edemiyor. Bosch varioperfect 6 serisi
Merhaba bu tip trofaları bulmak pek mümkün değil malesef. Sadece trofonun yanması çok zor, ölçü aletiniz ve havyanız var ise karttan
ayarıp uçlarını ölçün çok düşük omaj görmeniz lazım. açık devre oldu ise muhtemelen aşırı akım çekilmesi kaynaklı hasar almıştır. İşten anlayan bir usta bakması lazım.

Son düzenleme:
Evet üzerine su geldi ve sorunu hallettim tanıdık bir elektronik kart tamircisi trafoyu söküp tamir etti

Forum istatistikleri

Konular
127,952
Kullanıcılar
449,599
Son üye
Gksn

Yeni konular

Geri