Bosch maxx wfo 2062 çamaşır makinası ısıtmıyor

Oozzccaann

Üye
Merhabalar bosch maxx wfo 2062 çamaşır makinası suyu ıaıtmıyordu ve saatlerce yıkamaya devam ediyordu üzerinden sıcak su ekleyince normal saatinde bitiriyordu yıkamayı rezistans ını değiştirdim 7 8 yıkama sorunsuz çalıştı şuan yeniden suyu ısıtmıyor sorunu nedir

Merhabalar bosch maxx wfo 2062 çamaşır makinası suyu ıaıtmıyordu ve saatlerce yıkamaya devam ediyordu üzerinden sıcak su ekleyince normal saatinde bitiriyordu yıkamayı rezistans ını değiştirdim 7 8 yıkama sorunsuz çalıştı şuan yeniden suyu ısıtmıyor sorunu nedir
Ayni sorun tekrar etmis olabilir resiztansi kaliteli bi yerden aldiginiza ve orjinal parca oldugundan emin olun resiztans baglantilarini kontrol edin termo kopil sistemi takili kalmis olabilir kontrol ediniz

Moderatör tarafında düzenlendi:
Peki Rezistans kablolarını ters bağlamış olabilirmiyim ?

Reistans kablolarının bağlantı roketlerinin reistansa sıkı girdiğinden emin ol armut alba ile rezistans kablarına giriş yap lamba yanarsa rezistans arıza demektik

Moderatör tarafında düzenlendi:
rezistanda bağlı rölenin ayaklarınıdaki pinleri lehim tazele düzelir.

Yeni mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
127,964
Kullanıcılar
449,610
Son üye
cagriaytmz

Yeni konular

Geri