ÇİN MALI TELEFONLAR

mümkün olduğu kadar çin malı kullanmamaya dikkat edelim ben sadece bunu derim

arakdaslar cin malı telefonlar cok kötü ama normal piyasadaki telefoların yarı fiyatına ama cok saglam degil benim babam bir d900 aldı 3 senedir kulanıyor ama ben de bir tane alıdım 1 ay bile dayanmadı yani hepsi bozulacak diye bir sey yoq ama nadiren de olsa bazen iyi telefonlarda cıkıyor içlerinden..!

Adı çıkmış dokuza inmez sekize.. Gerçektende öyle verdiğin paraya yazık oluyo.. mübarek adamlar piyasayı da doldurmuşlar.. elini neye atsan çin malı..

Çin malı ucuz olmasına ucuz fakat ucuz olduğu kadarda kalitesiz ve sağlıksız..Özellikle cep telefonları. Çin malı telefonlar test ediliyor mu? Sar değerleri nedir ?

hattı çinden aldığımız için burda çinli elemanlar çalışıyordu.bir tanesi gelirken bişey istemisin dedi bende ps3 al dedim :D ne kadar falan dedi verdiği cevap ise; 3 çeşit ps var dedi,
1-tamamamen japonyada üretilen orda birleştirilen ve çinde satılan
2-japonyada üretilen çinde birleştirilen
3-tamamen çinde üretilen.
arkadaşlarımızdan bazıları hepsi bozuk olacak diye bişey yok veya hepsi çinde üretileyor demiş onları aydınlatmak için verdim bu örneği.tabiki kaliteli olanı japon olanı daha sonda 2 ve en kötüsü 3 oluyor. çin malı alırken 1239812093 defa düünmek lazım

kaliteli bir marka alırken ödediğiniz paranın bir kısmı da cihazın testleri ve optimumlaştırılması için gereken giderlerin bedelidir.
ucuz etin yahnisine kaçarken sağlığınızdan olmayın.
sar değerlerinin normal sınırlar dahilinde olduğunu hiç sanmıyorum en basitinden.

Aman efendıler o telefonlardan uzak durun derım bu tvlı cıft hatlı vs vs ozellıklerı olan su tvlerden bahsedıyorum frekans eger aralıkları olması gerekenden kat kat fazla yok yuksek oradan kanser rıskı tasıyor bu telefonları 2 yasından ufak cocuklar 5 metreden fazla yaklastırmayın derım

Aman efendıler o tlefonlara sakın yaklaşmayın ozellıkle 2 yasından ufak cocuklara 5 metreden fazla yaklastırmayın aman dıkkkattt

Yeni mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
128,193
Kullanıcılar
449,969
Son üye
kdrtkn

Yeni konular

Geri