Yıldız Üçgen Sorunu

soull

Üye
yaptım kısa devre bulamadım

Halil'ibo

Üye
Arkadaş lar biri bana yıldız üçgen. Açıklamasını yapabilir mi.

KontrolKalemi Mobile ile gönderildi.

kimgan

Üye
Ben sadece acik kontak kapali kontak bilgisi almak istiyorum

KontrolKalemi Mobile ile gönderildi.

adam nasıl yapacağını adan zye açıklamış bundan bişey anlamadınsa bilen birisini çağır

adnanbayer

Üye
merhabalar.15 kw motorum var.yıldız üçgen pano hazırladım.motora start verdiğim anda yıldızda çalışıyor.üçgene geçtiğinde motor duruyor.sigorta veya termik atmıyor.konu ile alakalı yardımcı olabilir misiniz?

merhaba benim yardima ihtiyacım var iki ayrı devre seması gerekli birincisi start stoplu, zaman rölesi , faz koruma rolesi olan yıldız üçgen asenkron motora yol verme kumanda seması ikincisi start stop,zaman rölesi olan yıldız üçgen asenkron motora yol verme kumanda şeması gerekli elinde ayrıntılı kumanda seması olan varsa mail adresime veya soruma cevap olarak yayınlayabilirmi mehmtkyn@hotmail.com bana bu konuda yardımcı olurmusunuz

Mehmedhan

Üye
Hata büyük olasılıkla motor klemensinde kardeşim gruplar karışmış olabilir

merhabalar.15 kw motorum var.yıldız üçgen pano hazırladım.motora start verdiğim anda yıldızda çalışıyor.üçgene geçtiğinde motor duruyor.sigorta veya termik atmıyor.konu ile alakalı yardımcı olabilir misiniz?

Arkadaşım, üçgen kontaktörunu kontrol et cekiyor mu, 3 fazı da geçiriyor mu, zayıf bi ihtimal motor 2 faza kalıyordur. Kuvvetli ihtimal motor sarımdan mı geldi bilmiyorum ama faź uçları karışmıştır, faz kodlamasını biliyorsan bi kontrol et. Şimdilik aklıma gelenler bunlar. Ama lütfen sonucunu da buraya yazmayı unutmayın. Saygı bizden olsun.

aksoylar

Üye
Üçgen konumunda iken R fazına U-X / S fazına V-Y / T fazına W-Z gelirse motorunuz yıldızda normal, üçgende boşa düşer bu durumda sıralama U V W - Z X Y Şeklinde olmalı.KOLAY GELSİN

Sponsor Bağlantı

Forum istatistikleri

Konular
105,108
Kullanıcılar
390,794
Son üye
tayfun özdemir1988

Yeni konular