Yıldız Üçgen Sorunu

yaptım kısa devre bulamadım

Topraklama ölçümü ister endüstriyel bir tesis ister bir ofis binası olsun her işletme için kritik bir öneme sahiptir.
Elektrik tesisatlarında seçilecek kablo kesiti genellikle kullanılacak güce göre çekilecek akımın hesaplanması ile belirlenmelidir.
Arkadaş lar biri bana yıldız üçgen. Açıklamasını yapabilir mi.

KontrolKalemi Mobile ile gönderildi.

Ben sadece acik kontak kapali kontak bilgisi almak istiyorum

KontrolKalemi Mobile ile gönderildi.

adam nasıl yapacağını adan zye açıklamış bundan bişey anlamadınsa bilen birisini çağır

merhabalar.15 kw motorum var.yıldız üçgen pano hazırladım.motora start verdiğim anda yıldızda çalışıyor.üçgene geçtiğinde motor duruyor.sigorta veya termik atmıyor.konu ile alakalı yardımcı olabilir misiniz?

merhaba benim yardima ihtiyacım var iki ayrı devre seması gerekli birincisi start stoplu, zaman rölesi , faz koruma rolesi olan yıldız üçgen asenkron motora yol verme kumanda seması ikincisi start stop,zaman rölesi olan yıldız üçgen asenkron motora yol verme kumanda şeması gerekli elinde ayrıntılı kumanda seması olan varsa mail adresime veya soruma cevap olarak yayınlayabilirmi [email protected] bana bu konuda yardımcı olurmusunuz

Hata büyük olasılıkla motor klemensinde kardeşim gruplar karışmış olabilir

Üçgen Bağlantı nasıl Yapılıyor ?

merhabalar.15 kw motorum var.yıldız üçgen pano hazırladım.motora start verdiğim anda yıldızda çalışıyor.üçgene geçtiğinde motor duruyor.sigorta veya termik atmıyor.konu ile alakalı yardımcı olabilir misiniz?

Arkadaşım, üçgen kontaktörunu kontrol et cekiyor mu, 3 fazı da geçiriyor mu, zayıf bi ihtimal motor 2 faza kalıyordur. Kuvvetli ihtimal motor sarımdan mı geldi bilmiyorum ama faź uçları karışmıştır, faz kodlamasını biliyorsan bi kontrol et. Şimdilik aklıma gelenler bunlar. Ama lütfen sonucunu da buraya yazmayı unutmayın. Saygı bizden olsun.

Üçgen konumunda iken R fazına U-X / S fazına V-Y / T fazına W-Z gelirse motorunuz yıldızda normal, üçgende boşa düşer bu durumda sıralama U V W - Z X Y Şeklinde olmalı.KOLAY GELSİN

Yeni mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
127,964
Kullanıcılar
449,609
Son üye
cherrywine

Yeni konular

Geri