Visual Basic ders notları 388 sf anlatım full

afedersiniz ben mi göremiyorum linki yalnızca? "pic_achu" arkadaş dosya ektedir demiş ama ben göremiyorum.

Dosyayı indirdim, teşekkürler. Rar dosyasını açtığımda 306 sayfalık VB konulu Türkçe bir dokuman elde ettim.

böyle seyler cok hos gelismemiz bilgiye bagli bilgi ise paylasmakla cogalir tskrlr AEO

hocam emegine saglık gercekten...daha rar dosyası acmayı bilmeyenlerin burda ne işi var hiiç anlamıyorumm...yok 10 sayfa 2o sayfa.....

Ben bu visual basic dilindeki kodları nerde deniyeceğim.
yani
mesela ben c++ yı dev c++ programında derliyodum.
bunu nerde deniyeceğim.
bide visual basic ne işime yarar.neler yapabilirm.
tam olarak öğrenmem için bu ders yeterlimi....

Son düzenleme:
Merhaba
Arkadaşlar ben de size microsoft'un bir linkini vereyim.Ben VB express edition indirmiştim.Orada LEARN VB menüsünden tüm bilgileri alabilirsiniz.Bir tek sakıncası ingilizce olması.Kolay gelsin.
Microsoft Express Downloads

rumeysa bak bu paylasımı yapan arkadasımıza bu tur bı sekılde uyarı yapman gercekten kınanacak bı davranıstır senı saygı cercevesı ıcınde bi arkadaslıga davet edıyorum tesekkur ederım

visual basicte usb haberleşmesi için arayüz hazırlayabilrimiyiz yoksa daha ayrı bir program mı gerekli?

gercekten cok tesekkurler ellerine saglık.... sana laf eden arkadasa ayar oldum keske telefonunu yazsa... görüşmek üzere birader ;)

Forum istatistikleri

Konular
128,426
Kullanıcılar
450,342
Son üye
Zuwax

Yeni konular

Geri