Visual Basic ders notları 388 sf anlatım full

PIC_achu

Üye
selam arkadaşlar süper anlatımıyla bir kitap buldum
tam 388 sayfa muhteşem anlatımıyla
Visual basici kolayca öğreneceksiniz
herkese uygun şekilde hazırlanmıştır
dosya alıntıdır,ve ektedir
yorum yazmayı unutmayın!!!;D

Ekli dosyalar

• VB Ders Notu.rar
    230.4 KB · Görüntüleme: 151
RUMEYSA ' Alıntı:
OLum bu ne biçim 388 sayfa demişsin... indirdiğimiz şey 10 sayfa bile değil...

yanlış baktın herhalde wordde karakter büyüklüğü küçük olunca sayfalar azalabiliyor yani bi problem yok
indirdiğinizde en az 307 sf olması lazım sf bende karakterler büyük olduğu için 388 sf tuttu

Öncelikle teşekkürler PIC_achu.Bir problem yok.Bende 306 sayfa açıldı:)Arkadaşlar paylaşım yapan arkadaşlara yanlış incelememizden dolayı diss atmayalım.Bu işe yeni başlayanların artıkın .NET ile başlaması daha uygundur.

deepsession ' Alıntı:
Öncelikle teşekkürler PIC_achu.Bir problem yok.Bende 306 sayfa açıldı:)Arkadaşlar paylaşım yapan arkadaşlara yanlış incelememizden dolayı diss atmayalım.Bu işe yeni başlayanların artıkın .NET ile başlaması daha uygundur.
haklısınız sn deepsession ,bulabilirsem .NET örnekleri ve kaynakları da yayınlamaya çalışacağım
ama bu paylaşımlarım da hiç bilmeyenlerden tutun da profesyonellere kadar açıklarını kapatıyor
.NET e yabancı kalmıyorlar en azından

Hem 230 kb lık dosya hiç 300 kusur sayfaya denk gelebılırmı.. Allah aşkına sallamayalım ya..

kardeş indirip bi bakarsan rar dosyasını açınca word dosyasının boyutu
3.05 mb olduğunu görürsün bakmadan yorum yapmayın lütfen

]Hem 230 kb lık dosya hiç 300 kusur sayfaya denk gelebılırmı.. Allah aşkına sallamayalım

Arkadaşım öncelikle bu yaptığın paylaşım yapana saygısızlıktır.Dosyayı indirip inceledim.Tam olarak 306 sayfa, bir kere indirmeden bakmadan yorum yazmayınız.ve bilgisizliğinizi başka insanların üzerine atmayın.Bakıp öyle olamasa bile düzgün bir uslupla paylaşım yapanı uyarırsınız.Sizden paylaşım yapan kişilere daha saygılı ve konuşma uslubunuzu düzetmenizi bekliyorum

Son düzenleme:
Yeni üye Rumeysa galiba senin bilgisayarın mmx falan, 10 sayfa görünce kapattınmı ne yaptın az bekle word bi açsın sayfaları, o 230kb dediğin sıkıştırılmış hali dosyanın, dosya 3mb aslında :D

Bilmeden kimseye çamur atmayın....

--------------------------------------------------------------------------------
--------------------------------------------------------------------------------

pic_achu bu arada çok teşekkürler...

[size=10pt]Arkaya mesaj atmak yasaktır.Lütfen yukarıdan düzenle seçeneğini kullanınız.[/size]

Bu mesaj en son " 4 mayıs 2008 " tarihinde, saat " 12:04 " itibariyle görkem tarafından düzenlenmiştir.

Arkadaşlar bi de size söliyim normal ascii olarak saklamıyo word
kendine göre formatlayıp tam olarak bilmiyorum ama (kelime kelime olarak olabilir)boyutu küçük tutuyor
yani bunda şaşıracak bişey olmaması lazım
millet uharc ile 2 gb yi 200 mb ye çeviriyo bu wordde niye problem olsun.
saygılar kaynak işinize yaradıysa ne mutlu bana hazırlayandan da ALLAH razı olsun

Yeni mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
128,179
Kullanıcılar
449,940
Son üye
yavuzturan

Yeni konular

Geri