arkadaşlar elimde vijeo citect 6.1 ve 7.0 var full sürüm
ama crackları yok... herhangi birisinin crackı veya full sürüm çalıştırabilecek serialı olan varmı aranızda...
yada nasıl elde ederim..

ayrıca unity pro ile arasındaki speedlinx olayını bilen varmı.. ful sürüm olmadan bu yapılabilirmi....nasıl yapılır?

Moderatör tarafında düzenlendi:
Yazımızda endüstrinin can damarı sayılabilecek PLC’yi inceleyeceğiz.
KNX Standardı, küçük bir rezidansın içerisindeki aydınlatma, perde panjur, klima kontrolünden, Dünya’nın en büyük havalimanlarındaki aydınlatma otomasyonu gibi çözümler için tercih edilen bir Dünya standardıdır.
arkadaşım Citect 6.1 i ve daha öncesini 10 senedir kullanıyorum. Sürekli Proje yaptığım Scada Programı.
Bu Program kurarken seri numarası yada şifre türünden bişi istemiyor. Kur projeni hazırla PLC bağlan 30 dakikalık PLC ile istediğin gibi haberleş. 30 dakikanın sonunda bir uyarı mesajı ile kapanır. tekrar açarsın yine 30 dakika senindir. Citec in çalışma prensibi bu şekildedir. Citect 6.1 ve öncesi için konuşuyorum 7 olanı bilmiyorum. Hatta 7 olarak satın alınan lisanlar için 6.1 de projeleri hazırlayıp 6.1 te çalışıyorum 7 yi sadece deneme amaçlı kurdum ama proje çalıştırmadım.

Saygılar

Öz....

Arkadaşlar,

Elinde "Vijeo Citect" demo falan varsa paylaşabilir mi acaba?

"Muhtara" danışmalısın.
Kendileri şahsen ve bizatihi çok yeteneklidir bu konularda.:rolleyes:

kkn2kkn2 arkadaşım.

Sen vijeo citectin piri olmuşsun sanırım.
bende bu aralar yarışama nedeniylede bu programla uğraşıyorum.
vijeo citect te yaptığımız projeyi nasıl web oratmında yayınlaya biliriz?

İyi çalışmalar.

elinde atıksu artıma için vijeo ile hazırlanmış scada varsa senden alabilirmiyim.
saygılar.

arkadaşalar vijeocitect 7.1 kulanıyorum herhangi bir crack söz konusu değil arkadaşında dediği gibi sadece plc bağlı olarak kullanım istiyorsan o zaman 30 dk yok sadece simulayon ağırlıklı diyorsan o zaman sınırsız bende videolu derslerine çalışıyorum fakat bi noktada takıldı gitmiyor daha öncede konu başlattım bir türlü cevap alamadım konu hakkında yardım ederseniz sevinirim :D

https://www.kontrolkalemi.com/forum/scada-bolumu/25329-vijeocitect-compiler-hatasi.html

Merhabalar,
Vijeo citect'in developmant kısmı ücretsizdir, ve PLC ye bağlanmadığınız sürece programınızı denemenize izin verir. PLC ye bağlandığınızda da 20 dakika cıvarında runtimeda çalışıp kapanır , sonra isterseniz tekrar açabilirsiniz.
Vijeo citect programının son verisyonunu isterseniz www.vijeocitect.com sitesinden indirebilirsiniz, isterseniz de oradan CD olarak talep edebilirsiniz. CD de ayrıca eğitim videolarını da görebileceksiniz.
Yavuz bey , sorduğunuz soru site üzerinden cevaplandı diye biliyorum, eğer çözülmedi ise site üzerinden arkadaşımız size yardıım etmeye devam edecektir.

arkadaşlar kendim kullanıyorum çalışıyor

Moderatör tarafında düzenlendi:

Forum istatistikleri

Konular
128,191
Kullanıcılar
449,965
Son üye
Pentium55

Yeni konular

Geri