volcanoos

Katılımcı Üye
Vijeo Citect Bölüm 1 - Giriş
Vijeo Citect Bölüm 2 - Proje yönetimi
Vijeo Citect Bölüm 3 - Haberleşme ayarları
Vijeo Citect Bölüm 4 - Grafikler
Vijeo Citect Bölüm 5 - Komutlar ve kontroller
Vijeo Citect Bölüm 6 - Genies
Vijeo Citect Bölüm 7 - Popup ve super genies
Vijeo Citect Bölüm 8 - Cihazlar
Vijeo Citect Bölüm 9 - Olaylar
Vijeo Citect Bölüm 10 - Alarmlar
Vijeo Citect Bölüm 11 - Trendler
Vijeo Citect Bölüm 12 - Process analys activeX
Vijeo Citect Bölüm 13 - Raporlar
Vijeo Citect Bölüm 14 - Menü Konfigürasyon

Vijeo Citect v7.2 Kullanım Kılavuzu
Cicode Dökümanı
VijeoCitect_V7_Project.rar

Tüm Videoları Bilgisayarınıza indirme için
indirme linki: vijeo_videolar
https://yadi.sk/d/y9xN9Y8fhVZsX

Vidyolarda anlatılan Milk_Treatment eğitim klavuzunu burdan indirebilirsiniz.

https://www.kontrolkalemi.net/drive/s/hIsrwcT3DqgbUDgCD2H5xmZrOmAHyG
Vijeocitect_egitim_kilavuzu.rar

KNX Standardı, küçük bir rezidansın içerisindeki aydınlatma, perde panjur, klima kontrolünden, Dünya’nın en büyük havalimanlarındaki aydınlatma otomasyonu gibi çözümler için tercih edilen bir Dünya standardıdır.
Yazımızda endüstrinin can damarı sayılabilecek PLC’yi inceleyeceğiz.
arkadaşlar skada programını turkçe anlatan bişey yokmu:):)

Kardeşim Benim Demek istiyorum Sana sadece teşekkür edebiliyorum Yanımda olsan Bi Ellerini öperdim ne demiş Atalarımız "Bana Bir harf Öğretenin 40 Yıl kölesi olurum" Çok çok Teşekkürler!
Birde senden Şöyle bir ricam var Plc programlamlarken LAdder Editör kullanıyorum Daha yeniyim!
Bir marka üzerinde Yoğunlaşmak istiyorum! Önerebileceğiniz Belirli bir marka varmı?
Ama Lütfen Tüm Dökümanlarına kolayca ulaşabileceğim Bir model olsun ! :D
En çok merak ettiğim konular ise Plc ile Servo Sürcü kontrol - PID kontrol- Enkoder - ISı kontrol- Analog işlemler- VE en önemlisi Analog değerleri HMI de görmek set etmek ŞİMdiden teşekkürler kardeşim.

Son düzenleme:
volcanos kardeşim şimdi ben eğitim videosunda göserilen örnekleri yapmak istededimö ama belirli bir bölüme gelince tıkanıyorum çünki oradaki bayanda bulunan bazı dökümanlar bizde yok mesela onda include ettiği ces_include dosyası yok bizde birde Toggle Buton yapmak istedim bizdeki programda öyle birşey bulamadım gözlerim kör oldu aramaktan :D yardım lütfen!

Benim için çok güzel bir bilgi paylaşımı paylasan arkadaşımıza teşekkür ederim elinizde wincc flex. videolu anlatımıda varsa paylaşabilirmisiniz.

aynı sorun bende de oldu ancak başka bir bilgisayarda denediğimde direk indirme linki geldi.yanılmıyorsam flash player ile alakalı ama çözemedim.

vijeo citect bilgilendirme bölümünden cd talebinde bulundum.
ertesi gün cd elime ulaştı.

bu arada videolarda açılmama sorunu yaşayan arkadaşlara;

iyi bir codec programı yükleyin sorun çözülür

Arkadaşlar linklerin üzerine sağ tıklayıp farklı kaydet diyip bilgisyarınıza kaydedin. Boyutları oldukça büyük. internetten direkt izlemeye çalıştığınızda açılmaması normal (boyutları büyük olduğu için indirme programı ile indirin)

volcanos kardeşim şimdi ben eğitim videosunda göserilen örnekleri yapmak istededimö ama belirli bir bölüme gelince tıkanıyorum çünki oradaki bayanda bulunan bazı dökümanlar bizde yok mesela onda include ettiği ces_include dosyası yok bizde birde Toggle Buton yapmak istedim bizdeki programda öyle birşey bulamadım gözlerim kör oldu aramaktan :D yardım lütfen!

bu sıkıntının nasıl giderileceğini bende merak ediyorum. bilen varsa eklerse güzel olur

arkadaşım bu Scada yazılımı freeware değil sanırım crack i falan yok mu? senin gönderdiğin url de 129 dolar gibi bi rakam yazıyor ama yapabileceğimiz başka bişey yok mu?
diyecektim ama hallettim sanırım bi sorun varmış :))

ces_include dosyasını hallettim sanırım. Eğer yardım isteyen varsa özel mesaj atarsa yardmcı olurum;)

Forum istatistikleri

Konular
128,126
Kullanıcılar
449,841
Son üye
nazoyata

Yeni konular

Geri