Ces_config kütüphanesi sorununu Vijeocitect'e mesaj atarak çözdüm. Onlar emailime bu kütüphaneyi attılar.

KNX Standardı, küçük bir rezidansın içerisindeki aydınlatma, perde panjur, klima kontrolünden, Dünya’nın en büyük havalimanlarındaki aydınlatma otomasyonu gibi çözümler için tercih edilen bir Dünya standardıdır.
Yazımızda endüstrinin can damarı sayılabilecek PLC’yi inceleyeceğiz.
Vijeocitect'e email attım. Onlar da bana ces_config kütüphanesini ayrıca gönderdiler.

Arkadaşlar ces_config sorununu vijeocitect'e email atarak çözebilirsiniz. Ben sorunla ilgili email attım onlar da bana ces_config kütüphanesini ayrıca (e-mail ile) gönderdiler. Aynı sorunu yaşayan arkadaşlara duyurulur.

Kusura bakmayın yanlışlıkla aynı mesajı 3 kez göndermişim. :D Kayıt etmediğini düşünmüştüm. İnternetle ilgili bir problemimiz var da. :(

Vijeo Citect Scada konusunda yardım isteyene kendi çapımda yardımcı olabilirim..

Arkadaşım citect programını kurdum ve eğitim videosundaki gibi plc seçimini yaparsam hata vermeden kendi çapımda bir şeyler yapabildim. Fakat plc'yi siemens seçtiğimde compile ettiğim zaman adresleme şeklim doğru olduğu halde ''Bad IO Device variable '' hatası veriyor. Nerde yanlış yaptığımı bulamadım. program demo olduğu içinmi yoksa siemens driver'ı mı yüklemem gerkiyor. Yardımcı olursanız sevinirim.

Yeni mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
127,965
Kullanıcılar
449,612
Son üye
esperran

Yeni konular

Geri