vestel buzdlabı motor arıza

Sizdeki ürün kaç yaşında? 6-7 senelik var ise tavsiyem ürünü değiştirin. 370 tl az para değil. yeni ürünün 3te 1i. vestel marka bir buzdolabı için 7 sene kullanmışsanız fazla bile. motor değişse de bir seneye kadar gaz kaçakları başlar. yine sıkıntıya düşersiniz. keşke 370 i vermeseydim dersiniz.

Sizdeki ürün kaç yaşında? 6-7 senelik var ise tavsiyem ürünü değiştirin. 370 tl az para değil. yeni ürünün 3te 1i. vestel marka bir buzdolabı için 7 sene kullanmışsanız fazla bile. motor değişse de bir seneye kadar gaz kaçakları başlar. yine sıkıntıya düşersiniz. keşke 370 i vermeseydim dersiniz.

Tam da söylediğiniz gibi oldu. Servis motoru taktı. Sigorta attırdı. Uğraştı 2 saat kadar.Kartta uçmuş. (kartlı olduğunun farkında değildim) Mecburen yenisini alacağım. Belki de hayırlısı oldu. Şimdi de eski dolabı ne yapacağım derdi başladı. 50 - 100 lira veren olsa da satsak:)

Tavsiyeleriniz için teşekkürler. Vestel hariç bir dolap alma zamanı.. İndesitler daha ekonomik duruyor alınır mı acaba?

sakına derim. ariston, indesit vestel ürünleri kullan at ürünlerdir. tavsiye edebileceğim markalar arçelik ve bosch ürünleri. ekonomik olsun derseniz altus ürünlerini tavsiye ederim.

Yeni mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
128,375
Kullanıcılar
450,249
Son üye
Okanuzunoglu

Yeni konular

Geri