uygun fiyatta görüntüsü iyi olan gece görüş kamerası hangi marka ?

vguard ve bullwark markalarına bak biges firması getiriyoo
Aynen katılıyorum ve listeye vitec'i de ekliyorum.

arkadaşalar cctv işinde iyi ürün iyi para doğru ama sankı urunleri getıren firmalarda çok yuksek karlarla çalışıyor gibime gelıyor!biraz araştırma yaptım 420 tvl gece görüşlü dome kamera burda 50-60 dolar civarında iken çinde bu fiyatlar 15-20 dolar arası gezmekte

bu arada balitech de unutmıyalım epey düzeltmişler kaliteyi bakmaya deger ..

balitech en kötü markalardan bitanesi kullandığımız balitech kayıt cihazları kameralar hepsinde sorun çıktı

geçen gün bir toptancım erenoglu33 abimizin dediği gibi epey düzeldi balitechler dedi.birkaç tane vereyim bak dedi.çok ısrar etti.
en sonunda tamam dedim tam 540tvl çözünürlüklü olan 6140 modelini denedim işyerinde.
arkasından 6130.sonuc rezalet.yan yana balitech 6140 -6130 ve sony chipset bile olmayan 3wave wlk2155 kameralarını taktım fark çok ciddi.balitech 540 tvl 3wave 420 tvl ama 3wave tertemiz görüntü verdi.yani 540 tvl yi bırakın anca 380 tvl dir balitechler.
illa ucuz ürün kullanacaz diyorsanız tibet güvenlkten anykeeper lar var geovision ve neutron var 30 -60 usd arasında iş görecek kalitede.bırakın balitech i

bu arada balitech de unutmıyalım epey düzeltmişler kaliteyi bakmaya deger ..

Balitech'i; Vguard, Bullwark ve Vitec ile aynı sınıfa sokmanız için bu işten hiç bir şey anlamıyor olmanız lazım. Merak ediyorum bu Balitech'i ısrarla öneren arkadaşların Balitech'ten bir çıkarları mı var acaba?

Lütfen yanlış bilgilendirme yapmayın, piyasada bulabileceğiniz en kötü ve en ucuz marka Balitech. Allah'a şükür bu güne kadar bu markayı kullanmak gibi bir hata yapmadım. Sikayetvar.com sitesine girip markayı aratın, ne mahiyette bir ürüne "kaliteli" dediğinizi görün!

abiler sanırım bu forumda balitechten müşteri temsilcileri var.kendilerini tanıtmadan baliteche yönlendiriyorlar :D

orta derece avenır 448

balitech bulaşmayın çok çektim kamerasından kayıtcihazından dandik bunlar

expotech tavsiye edebilirim rahatlıkla kullanıyorum gece görüşüde çok iyi.

Forum istatistikleri

Konular
128,197
Kullanıcılar
449,976
Son üye
ARALSAN

Yeni konular

Geri