TIA portal wincc filexible run time

merhaba arkadaşlar tıa portal(wicc v11 sp2 combo/advantec) yazılımı ile kendi pc mi ekran gibi kullanmak istiyorum bunun için tıa portalda gerekli yazılımı yaptım ve pc me doysaları download ettim
.fwc .pwx .tfz olarak 3dosya çıkardı benim anlamadığım ben bu dosyaları hangi prıgram ile çalıştıracağım dosyalara tıkladığımda birlikte aç seçeneği geliyor bunları çalıştırma için hangi programa ihtiyacım var ?

Yazımızda endüstrinin can damarı sayılabilecek PLC’yi inceleyeceğiz.
KNX Standardı, küçük bir rezidansın içerisindeki aydınlatma, perde panjur, klima kontrolünden, Dünya’nın en büyük havalimanlarındaki aydınlatma otomasyonu gibi çözümler için tercih edilen bir Dünya standardıdır.
*.fwx dosya uzantısı runtime dosyasıdır.

Son düzenleme:
Default programın açıcısı wincc flexible runtime prg ıdır, sizin bilgisayarda runtime kurulu ise "birlikte aç --> Winncc Flexible runtime" programını seçmeniz gerekiyor.
Büyük bir ihtimal sizde wincc flex. runtime kurulu degil bu prgı wincc flex. setup cd si içerisinde bulabilirsiniz.
Bu arada wincc Flex+SP2 32 bit işletim sistemlerinde, SP3 ise hem x32 ve x64 bit işletim sistemlerinde çalışır.

Son düzenleme:
Default programın açıcısı wincc flexible runtime prg ıdır, sizin bilgisayarda runtime kurulu ise "birlikte aç --> Winncc Flexible runtime" programını seçmeniz gerekiyor.
Büyük bir ihtimal sizde wincc flex. runtime kurulu degil bu prgı wincc flex. setup cd si içerisinde bulabilirsiniz.
Bu arada wincc Flex+SP2 32 bit işletim sistemlerinde, SP3 ise hem x32 ve x64 bit işletim sistemlerinde çalışır.
bende flex yok hocam tıa portal wicc advatec kurulu ama programlara girdiğimde run time similatör kurulu ama run time yok hangi eklentiyi kurucağmı bilemedim sistemim tam olarak tıa v11 sp2 upd 5 ve vincc advantec kurulu run time projesi oluşturabiliyorum fakat açamıyorum

tag similatör yüklü değil diye uyarı alıyorum run time similasyona geçmek istediğimde

Forum istatistikleri

Konular
128,179
Kullanıcılar
449,940
Son üye
yavuzturan

Yeni konular

Çevrimiçi üyeler

Geri