SIMATIC_STEP_7_Professional_V13.exe dosyasını indiremiyorum

Yazımızda endüstrinin can damarı sayılabilecek PLC’yi inceleyeceğiz.
KNX Standardı, küçük bir rezidansın içerisindeki aydınlatma, perde panjur, klima kontrolünden, Dünya’nın en büyük havalimanlarındaki aydınlatma otomasyonu gibi çözümler için tercih edilen bir Dünya standardıdır.
iyi akşamlar hocalarım bir sıkıntım var yardımcı olursanız sevinirim
60962

windows 10 da tiaportal v13 yukledım ama programı yazdıktan sonra dowland yaptığımda plc sım le baglantı yapmıyor v14 ,v15 denedım yine aynı hatayı veriyor IP adresi bulamıyor . win7 de denedik hata aynı çözüm bulamdık yardımcı olabillirmisiniz lütfen.

tia v13 de plcsim de s7 1200 ü kullanamazsınız.

s7 1200 ü kullanmanız için Tia v13 Sp1 Update 9 u kurmanız lazım.

Bunun için , önce V13 ü kuranız lazım ki zaten kurmuşsunuz. Devamında V13 Sp1 indirip kurun. Sonra da V13 Sp1 Update 9 u kurun.Sorununuz çözülür.

tia v13 de plcsim de s7 1200 ü kullanamazsınız.

s7 1200 ü kullanmanız için Tia v13 Sp1 Update 9 u kurmanız lazım.

Bunun için , önce V13 ü kuranız lazım ki zaten kurmuşsunuz. Devamında V13 Sp1 indirip kurun. Sonra da V13 Sp1 Update 9 u kurun.Sorununuz çözülür.
teşekkür ederim hocam güzel bilginiz için
nereden bula bilirim acaba
hocam burada buldum indirdim ama
exe dosyasını indiremiyorum
başka nereden bulla bilirim acaba

https://support.industry.siemens.co...p-7-(tia-portal)-v13-sp1-trial?dti=0&lc=fr-FR

Son düzenleme:
exe dosyasını indiremiyor olma nedeniniz, Siemens in üyeliğinde yeterli süre geçirmemiş olmanız ( yanlış bilmiyorsam )

muhtemelen yeni üye oldunuz , ondan dolayı indiremiyorsunuz.

internette bulabilirsiniz diye düşünüyorum.V13 eski bir sürüm çünkü. illa ki bir yerlerde çıkar.

ama benim fikrim, eğer indirebiliyorsanız direk v15 i indirin. yine siemensin sitesinde bulacaksınız.

hocam teşekkür ederim sorun bulduk
önce plc sım çalıştırmamız lazımmış tıa portaldan önce yardımlarınız için teşekkür ederim:)

• Beğen
Tepkiler: huh
merhabalar . bana tia portal v13 software lazım...elinde olan var mı? plc den upload için gerekli..sp1 veya sp2 değil.

Forum istatistikleri

Konular
128,126
Kullanıcılar
449,838
Son üye
sarioglu_55

Yeni konular

Geri