Teknik Öğretmenler İçin Mühendislik Tamamlama Eğitimi (Int. University of Sarajevo)

Teşekkürler hocam cevap için...

Bütün arkadaşlara başarılar dilerim , bende teknik öğretmenim iş yerinde ustamın arkadaşı var teknık öğretmen öss ye girip aldığı puanla muhendisliği kazanıyor ve 1 yılda mühendis oluyor . Sımdı benım ustamda öss ile muh kazandı inş. Derslerinden muaf olup o da 1 yılda müh olacak böyle bir sey yapmayı dusunmez mısınız.

Aslında teknik öğretmenlerin mühendislik ünvanına ihtiyacı yoktur. Farkında olabilirse arkadaşlarımız, mühendislik ünvanı alma girişiminin ne kadar gereksiz bir mücadele olduğunu göreceklerdir.

Özel sektörde çalışmak zorunda kalan bütün teknik öğretmenler için en doğru karar kendi işini kurmaktır. Ben böyle bir yolu seçtim ve son derece memnunum.

Öğretmenlik yapmayan teknik öğretmen arkadaşlarımıza tavsiye ederim. Kendi işinizi kurunuz. Başaracağınızdan eminim...!

Aslında teknik öğretmenlerin mühendislik ünvanına ihtiyacı yoktur. Farkında olabilirse arkadaşlarımız, mühendislik ünvanı alma girişiminin ne kadar gereksiz bir mücadele olduğunu göreceklerdir.

Özel sektörde çalışmak zorunda kalan bütün teknik öğretmenler için en doğru karar kendi işini kurmaktır. Ben böyle bir yolu seçtim ve son derece memnunum.

Öğretmenlik yapmayan teknik öğretmen arkadaşlarımıza tavsiye ederim. Kendi işinizi kurunuz. Başaracağınızdan eminim...!

Peki siz nasıl bir iş ile meşgulsunuz , ne önerirsizniz.

aşağıdaki firma linklerimi tıklarsanız eğer, ne iş yaptığımı göreceksiniz.

evet geçerli olan puan 244. Ösym ile %25-50 burslarla yerleşebiliyoruz.

Burs alabilmek için belli bir puanı aşmak gerekiyor mu?IUS sitesinde ''ÖSYM den yerleştirilen öğrencilerimize %25 teşvik, % 50 Başarı bursu verilir. yazıyor da . Tam olarak anlayamadım ?

Burs alabilmek için belli bir puanı aşmak gerekiyor mu?IUS sitesinde ''ÖSYM den yerleştirilen öğrencilerimize %25 teşvik, % 50 Başarı bursu verilir. yazıyor da . Tam olarak anlayamadım ?

evet belirli bir puanı aşmak gerekiyor.

Bellek 3 , nasıl ilk izlenimleriniz iUS için?, ingilizce hazırlık atladınızmı?,derslere direk başlayabildinizmi? tam ne kadar sürede bitecek program,

Yeni mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
128,216
Kullanıcılar
449,997
Son üye
Ali5534

Yeni konular

Geri