Teknik Öğretmenler İçin Mühendislik Tamamlama Eğitimi (Int. University of Sarajevo)

çok tşk ederim sayın miryo saol ama siteye ulaşılamıyor :confused::(

Bu üniversitenin denkliği kaldırılmış bilgisi olan var mı

Konusu burası olmayabilir ama sorayım.
Bana yurt dışında mühendislik tamamlama yerine master yapmak daha iyi gibi geliyor. Dışarıda master yapan teknik öğretmenler hakkında, firmaların ve sizin görüşleriniz nelerdir?

Bu üniversitenin denkliği kaldırılmış bilgisi olan var mı
arkadaş nerden aldın kli sen böyle bir bilgiyi. Araştırıp etmeden duvara yazmayın. Yok böyle birşey benbu okulu ve onun ile ilgili herşeyi, hergün düzenli takip ediyorum, yok böyle bişey. Arkadaşları yanlış yönlendirmeyin. O üniversite balkanlardaki tek türk üniversitesi. Yok böyle bişey.

Bulgaristandaki üniversitenin denkliği kaldırılmış. Bir süreliğine askıda. ugurugur04 bence yanlış araştırıyorsun. Bununla ilgili haberler çıktı okumadınız galiba.

Bulgaristandaki üniversitenin denkliği kaldırılmış. Bir süreliğine askıda. ugurugur04 bence yanlış araştırıyorsun. Bununla ilgili haberler çıktı okumadınız galiba.

ugurugur04
arkadaşımızın bahsettiği uluslararası saraybosna üniversitesi. O üniversitenin denkliğiyle ilgili bir problem yoktur. Denklik işlemleri durdurulan Bulgaristanda ki üniversitelerdir.

Son düzenleme:
ius ta elektrik elektronik mühendisliğinden mezun olan arkadaş var mı acaba?

Sayın oktayoki bu konuyu açan sayın asoysal oradan mezun olduğunu belirtmiş.

Sayın oktayoki bu konuyu açan sayın asoysal oradan mezun olduğunu belirtmiş.

Öncelikle İlk sayfanın ilk yazısını düzgün okursanız eğer asosyal arkadaşın orada okumadığını ve Ercan düdükçü isimli birinin başka bir a sitede yazdığı yazıyı alıntı yaptını anlarsınız.

İkincisi ise benim Denkiliği kaldırılmamış dediğim üniversite iUS'tur. Evet denkiliği kaldırılan ve hatta zaten hiçbir zaman denklik verilmemiş olanda bulgaristandaki üniversitedir. Ben iki yıldır hiçbir şeyi yanlış araştırmadığıma eminim.

Değerli teknik öğretmen arkadaşlarım , ius makine mühendisliği (%50 burslu) kazanmış bulunmaktayım. Öncelikle bizlere bu yolu açan sayın Ercan DÜDÜKÇÜ , volcanos , mexico , miryo ve diğer arkadaşlarımıza en içten dileklerimle teşekkürlerimi sunuyorum.

Forum istatistikleri

Konular
128,299
Kullanıcılar
450,132
Son üye
probey313

Yeni konular

Geri